RAU Lochplatte E E-LP1200-450.12
SKU: T-1514982
W magazynie,gotowe do wysyłki w 5 - 6 dni roboczych
Sztuka
Product variants
| SKU: | Nazwa: | Producent SKU: | ||
|---|---|---|---|---|
doneGłębokość: 40 mm
doneWymiary: B1200(1084) x T40 x H450 mm
doneLiczba płyt artykułów: ZB
doneWaga brutto: 7 kg
doneWaga brutto: 7 kg
doneMade in Germany
Treść:
1 Sztuka
Wysyłka:
Dostawa:
Dostawca:
Sprzedaż i dostawa przez ToolTeam Köln
Metody Płatności:
Zwroty:
Bezpieczeństwo:
Dane produktu
Producent:
Rau GmbH Arbeitsplatzeinrichtungen
Stan:
Nowy
SKU:
T-1514982
Producent SKU:
E-LP1200-450.12
Kod GTIN (EAN):
Waga:
7,00 Kg
Opis produktu
Lochplatte E, B1200(1084)xT40xH450mm, RAL7035
- Lochplatte E
- B1200(1084) x T40 x H450 mm
- Systembreite 1200 mm
- Mit 4-Kant Systemlochung (Lochung 10x10 mm, Abstand Lochmitte-Lochmitte 38 mm).
- Aufnahme von: Lochplatten-Zubehör, Montageadapter für Flachbildschirm.
- Pulverbeschichtung
- Belastbarkeit max. 30 kg
- Qualitätsgarantie 5 Jahre
- Made in Germany
Dodatkowe informacje
Głębokość:
40 mm
Wymiary:
B1200(1084) x T40 x H450 mm
Liczba płyt artykułów:
ZB
Szerokość (mm):
1200mm
Waga brutto:
7 kg
Kolor:
RAL7035
Kolor ramy & Kolor wyposażenia:
RAL7035
Grubość powierzchni:
30 kg
Wysokość (mm):
450mm
Asortyment L:
X
Asortyment M:
X
Asortyment S:
Głębokość (mm):
40mm
Wymiary opakowania:
B1210 x T455 x H50 mm
Region pochodzenia:
Baden-Württemberg
Kompletne katalogi
Pasujący katalog
Oferta dla klientów komercyjnych**
Propozycje produktów
-6%