PFERD STATOR 110V 95252002
SKU: T-274598
Wycofany produkt
Dane produktu
Producent:
PFERD Narzędzia
Stan:
Nowy
SKU:
T-274598
Producent SKU:
Kod GTIN (EAN):
Waga:
1,40 Kg
Opis produktu
STATOR110V
Powiązane wyniki
Kompletne katalogi
Pasujący katalog
Oferta dla klientów komercyjnych**
Propozycje produktów
-51%
UCHWYT NA TECZNIKI DO KOPY SAMOLOTÓW FH 6/1
wył. Wysyłkę
wył. Wysyłkę
-19%
Frez węglikowy ZYA 0616/6 NIEŻELAZNY
-19%
Frez węglikowy ZYAS 0616/6 ALLROUND
-19%
Frez HM SPG 1020/6 MICRO
-50%
Pilniki do ostrzenia PFERD SET CS-SLS-5.16
-49%
Pilniki do ostrzenia PFERD HKSF 100/1
-31%
Szlifierka klapowa F 5030/6 CO-COOL 60
-38%
Pogłębiacz HSS KES HSS DIN 335 C90° 16,5
-32%
Arkusz szlifierski COMBIDISC CDR 75 A 36 PLUS
-15%
PRZEDŁUŻKA STV9 L500
-14%
PRZEDŁUŻKA STV13 L500
-11%
KLUCZ POJEDYNCZY EM SW 7MM
-13%
PRZEDŁUŻACZ MIM VLK HAS/WZS 3M
-29%
Szlifierka klapowa F 4020/6 A 120
-12%
Uchwyt narzędziowy AF M5 CD 1/4-20 UNC
No Review yet
Description: No Review yet
Written by: No Review
Rating: 5 out of 5
5 stars, based on 1
reviews
PFERD STATOR 110V 95252002
STATOR 110 V