SKU: T-1516033
W magazynie,
gotowy do wysyłki w ciągu 48 godzin
Sztuka
Zadaj pytanie
doneNorma: ISO 1174, DIN 3120
doneWaga (g): 61g
doneNumer producenta: 911.3136
donemateriał1: Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
Nasadka Torx-E-Plus
Treść:
1 Sztuka
Wysyłka:
Dostawa:
Między 19. maj oraz 21. maj with today receipt of payment
Jeśli zamówisz w ciągu następnych 6 godzin i 40 minut z Versandservice
Dostawca:
Sprzedaż i dostawa przez ToolTeam Köln
Metody Płatności:
Zwroty:
Bezpieczeństwo:
Dane produktu
Producent:
KS Tools Werkzeuge und Maschinen GmbH
Stan:
Nowy
SKU:
T-1516033
Producent SKU:
Kod GTIN (EAN):
Waga:
0,06 Kg
Opis produktu
  • Torx-E-Plus (EPL)
  • wewn?trzna nak?adka czterok?tna zgodna z DIN 3120 / ISO 1174 z blokad? kulkow?
  • do obs?ugi r?cznej
  • mat satynowany
  • chrom-wanad
Dodatkowe informacje
Norma:
ISO 1174, DIN 3120
Waga (g):
61g
Numer producenta:
materiał1:
Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
calosc_dlugosci_l_w_mm:
37.0mm
Wariant artykułu:
profil1:
Torx-E-Plus (EPL)
głębokość_t_w_mm:
16.0mm
Średnica D1 (mm):
20.0mm
Średnica (d, d2) (mm):
22.0mm
napęd_kwadratowy_w_calach:
3/8
rozmiar_klucza_w_e_torx:
EPL 18
Kompletne katalogi
Pasujący katalog
Oferta dla klientów komercyjnych**
Propozycje produktów
-9% KS Tools KS Tools CHROMEplus Gniazdo bitów dla srub Torx,T25, 1/4 918.1482
CHROMEplus Gniazdo bitów dla srub Torx,T25, 1/4
wył. Wysyłkę
-68% KS Tools KS Tools Nakr?tka szybkomocuj?ca 515.4110-R006P
Nakr?tka szybkomocuj?ca
515.4110-R006P
wył. Wysyłkę
-45% KS Tools KS Tools Pr?t ustawczy / monta?owy, 400 mm 129.2221
Pr?t ustawczy / monta?owy, 400 mm
-56% KS Tools KS Tools Pneumatyczne wrzeciono do adapterów do tloczków hamulcowych do miejsc ze zw??onym dost?pem, 260 mm 150.2237
Pneumatyczne wrzeciono do adapterów do tloczków hamulcowych do miejsc ze zw??onym dost?pem, 260 mm
-9% KS Tools KS Tools Pier?cie? O 1 dla nasadek 22-70mm 515.1809
Pier?cie? O 1 dla nasadek 22-70mm
2 Variants
KS Tools KS Tools Spr??yna 515.3250-R023P
Spr??yna
515.3250-R023P
-54% KS Tools KS Tools Klucz nasadowy do zacisków hamulcowych Volvo, 27 mm 460.3990
Klucz nasadowy do zacisków hamulcowych Volvo, 27 mm
-48% KS Tools KS Tools Materia? ?cierny z sod?, 5 kg 515.1923
Materia? ?cierny z sod?, 5 kg
-14% KS Tools KS Tools ERGOTORQUEmax Pokretlo z uchwytem T,45 zab, 1/4 151.1109
ERGOTORQUEmax Pokretlo z uchwytem T,45 zab, 1/4
-67% KS Tools KS Tools TITAN+ Szczypce uniwersalne, 200mm 965.0625
TITAN+ Szczypce uniwersalne, 200mm
-71% KS Tools KS Tools Miernik (niskoci?nieniowy 0-15 psi) 150.9021
Miernik (niskoci?nieniowy 0-15 psi)
-42% KS Tools KS Tools Narz?dzie naciskowe 440.0190
Narz?dzie naciskowe
KS Tools KS Tools Elastyczny przymiar stalowy, 200mm 300.0102
Elastyczny przymiar stalowy, 200mm
2 Variants
-28% KS Tools KS Tools Szczypce do rur, ø160mm 114.0160
Szczypce do rur, ø160mm