KLW Stół warsztatowy PROFI w kształcie sześciokąta WP620N-1350M45-E9002 Miniaturka
KLW Stół warsztatowy PROFI w kształcie sześciokąta WP620N-1350M45-E9002
zoom_in
zoom_out
fullscreen
KLW Karl Lutz logo marki
-10%
SKU: T-518947
W magazynie,
gotowe do wysyłki w 5 - 6 dni roboczych
Sztuka
Zadaj pytanie
Product variants
SKU: Nazwa: Producent SKU:
doneLiczba półek branżowych: 6
doneLiczba drzwi skrzydłowych: 6
doneLiczba obudowy: 6
doneAnzahl Schubladen: 18
doneMade in Germany
Treść:
1 Sztuka
Wysyłka:
The shipping costs for Polska could not be calculated automatically.
Dostawca:
Sprzedaż i dostawa przez ToolTeam®
Metody Płatności:
Zwroty:
Bezpieczeństwo:
Dane produktu
Producent:
KLW Karl Lutz Holz und Metallwarenfabrik
Stan:
Nowy
SKU:
T-518947
Producent SKU:
WP620N-1350M45-E9002
Kod GTIN (EAN):
Waga:
567,00 Kg
Opis produktu
Stół warsztatowy PROFI w kształcie sześciokąta z blatem z litego parkietu bukowego w kształcie 6 rogów 2338 x 2700 x 45 mm dł. x szer. x wys. maksymalna średnica: 2700 mm długość stanowiska pracy: 1350 mm wysokość robocza: 845 mm z szafkami z 6 szufladami BEA, 800 x 572 x 605 mm wys. x szer. x gł. szafki montowane po lewej stronie, z panelami pośrednimi - każda z następującym wyposażeniem: blat z zamkiem centralnym/150EA/175EA/dno z zamkiem centralnym/150EA/175EA