Kemmler 3-Seiten-Spannturm RL96S-3003 Miniaturka
Kemmler 3-Seiten-Spannturm RL96S-3003
zoom_in
zoom_out
fullscreen
Kemmler Präzisionswerkzeuge logo marki
-12%
SKU: T-1606131
W magazynie,
gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin
Sztuka
Zadaj pytanie
Product variants
SKU: Nazwa: Producent SKU:
Treść:
1 Sztuka
Wysyłka:
Dostawa:
Między 15. maj oraz 16. maj with today receipt of payment
Jeśli zamówisz w ciągu następnych 6 godzin i 55 minut z Spedition
Dostawca:
Sprzedaż ToolTeam® i dostawa Kemmler
Metody Płatności:
Zwroty:
Bezpieczeństwo:
Dane produktu
Producent:
Kemmler Präzisionswerkzeuge GmbH
Stan:
Nowy
SKU:
T-1606131
Producent SKU:
RL96S-3003
Kod GTIN (EAN):
Waga:
68,00 Kg
Opis produktu
3-Seiten-Spannturm 96mm - RockLock 300mm x 300mm x 400mm Stahl
  • Aluminium
Kompletne katalogi
Propozycje produktów
-13% Kemmler Präzisionswerkzeuge Kemmler ER-Spannzangenfutter 402.62.20
ER-Spannzangenfutter
wył. Wysyłkę
8 Variants
-5% Kemmler Präzisionswerkzeuge Kemmler ER-Spannzange 4,01E+02
ER-Spannzange
4,01E+02
wył. Wysyłkę
13 Variants
-4% Kemmler Präzisionswerkzeuge Kemmler Backenrohling Stahl VSJ52X
Backenrohling Stahl
VSJ52X
-5% Kemmler Präzisionswerkzeuge Kemmler Ersatzteilset ERS.505.08.02
Ersatzteilset
ERS.505.08.02
5 Variants
Schnellwechsel-Einsatz mit Sicherheits-Rutschkuppl
33 Variants
-21% Kemmler Präzisionswerkzeuge Kemmler Gewindeschneidfutter 30xM3-M14 309.16.12.SR
Gewindeschneidfutter 30xM3-M14
309.16.12.SR
2 Variants
-13% Kemmler Präzisionswerkzeuge Kemmler OZ-Spannzangenfutter 401.01.32
OZ-Spannzangenfutter
6 Variants
-13% Kemmler Präzisionswerkzeuge Kemmler Reduzierung DIN 1835 B 122.32.18