Holz Technic SUPL EXTENSION 100MM SUPLEXT100 Miniaturka
Holz Technic SUPL EXTENSION 100MM SUPLEXT100
zoom_in
zoom_out
fullscreen
Holz Technic - Make it Easy logo marki
-31%
SKU: T-917307
W magazynie,
gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin
Sztuka
Zadaj pytanie
Treść:
1 Sztuka
Wysyłka:
Dostawa:
Między 17. maj oraz 19. maj with today receipt of payment
Jeśli zamówisz w ciągu następnych 14 godzin i 45 minut z Versandservice
Dostawca:
Sprzedaż i dostawa przez ToolTeam Köln
Metody Płatności:
Zwroty:
Bezpieczeństwo:
Dane produktu
Producent:
Holz Technic - Make it Easy
Stan:
Nowy
SKU:
T-917307
Producent SKU:
SUPLEXT100
Kod GTIN (EAN):
Waga:
0,24 Kg
Opis produktu
Artykuł Holz Technic SUPL EXTENSION 100MM z Holz Technic z numerem artykułu SUPLEXT100
Kompletne katalogi
Pasujący katalog
Oferta dla klientów komercyjnych**
Propozycje produktów
Wood Technic SUPL 75-125MM INST. WSPORNIK TARASU
SUPL75125
wył. Wysyłkę
-3% Holz Technic - Make it Easy Holz Technic SUPM PRZEDŁUŻENIE 30MM SUPMEXT30
Holz Technic SUPM PRZEDŁUŻENIE 30MM
SUPMEXT30
wył. Wysyłkę
-23% Holz Technic - Make it Easy Holz Technic SUPM SUPL 1° Z WŁĄCZONYM KOREKTOREM SUPCORRECT1
Holz Technic SUPM SUPL 1° Z WŁĄCZONYM KOREKTOREM
SUPCORRECT1
-19% Holz Technic - Make it Easy Holz Technic SUPL Ø30MM GŁOWICA OKRĄGŁA SUPLHEAD3
Holz Technic SUPL Ø30MM GŁOWICA OKRĄGŁA