HAZET Dźwignia spustowa 9012A-1-010/3 Miniaturka
HAZET Dźwignia spustowa 9012A-1-010/3
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET logo marki
-27%
SKU: T-401912
W magazynie,
gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin
Sztuka
Zadaj pytanie
Treść:
1 Sztuka
Wysyłka:
Dostawa:
Między 13. maj oraz 14. maj with today receipt of payment
Jeśli zamówisz w ciągu następnych 19 godzin i 22 minut z UPS
Dostawca:
Sprzedaż ToolTeam® i dostawa HAZET-Werk
Metody Płatności:
Zwroty:
Bezpieczeństwo:
Dane produktu
Producent:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Stan:
Nowy
SKU:
T-401912
Producent SKU:
9012A-1-010/3
Kod GTIN (EAN):
Waga:
0,01 Kg
Opis produktu
Artykuł Dźwignia spustowa z HAZET z numerem artykułu 9012A-1-010/3
  • Dźwignia spustowa – dla 9012A-1. Wyłączenie odpowiedzialności Nieprawidłowe lub wadliwe części zamienne lub ich nieprawidłowa instalacja mogą prowadzić do uszkodzenia, nieprawidłowego działania lub całkowitej awarii urządzenia. - W przypadku użycia niezatwierdzonych części zamiennych lub nieprawidłowego montażu wszelkie roszczenia gwarancyjne, serwisowe, odszkodowawcze i z tytułu odpowiedzialności wobec producenta lub jego agentów, dealerów i przedstawicieli tracą ważność.
Kompletne katalogi
Pasujący katalog
Oferta dla klientów komercyjnych**
Propozycje produktów
-27% HAZET HAZET Kołek ustalający ze śrubą ograniczającą 9034P-1-021/2
Kołek ustalający ze śrubą ograniczającą
9034P-1-021/2
wył. Wysyłkę
-28% HAZET HAZET Wkładka klucza nasadowego przegubowego (sześciokątna) - kwadratowa 10 mm (3/8 cala) - zewnętrzny sześciokątny profil trakcyjny - 10 mm 880G-10
Wkładka klucza nasadowego przegubowego (sześciokątna) - kwadratowa 10 mm (3/8 cala) - zewnętrzny sześciokątny profil trakcyjny - 10 mm
880G-10
wył. Wysyłkę
-31% HAZET HAZET Miniszlifierka tarczowa 9033M-11
Miniszlifierka tarczowa
9033M-11
-39% HAZET HAZET Szlifierka do piast kół - ilość narzędzi: 4 4960R-160/4
Szlifierka do piast kół - ilość narzędzi: 4
4960R-160/4
-29% HAZET HAZET Klucz do przewodu wtryskowego - kwadratowy 12,5 mm (1/2 cala) - profil zewnętrzny podwójny sześciokątny - 17 mm 4550-1
Klucz do przewodu wtryskowego - kwadratowy 12,5 mm (1/2 cala) - profil zewnętrzny podwójny sześciokątny - 17 mm
-28% HAZET HAZET Wkładka klucza nasadowego (sześciokątnego) – kwadratowa 12,5 mm (1/2 cala) – zewnętrzny sześciokątny profil trakcyjny – 13 mm 900LG-13
Wkładka klucza nasadowego (sześciokątnego) – kwadratowa 12,5 mm (1/2 cala) – zewnętrzny sześciokątny profil trakcyjny – 13 mm
900LG-13
-34% HAZET HAZET Butelka z rozpylaczem, wielokrotnego napełniania 199-4
Butelka z rozpylaczem, wielokrotnego napełniania
-28% HAZET HAZET Nasadka wkrętakowa - kwadratowa 12,5 mm (1/2 cala) - profil wewnętrzny sześciokątny - 17 mm 985-17
Nasadka wkrętakowa - kwadratowa 12,5 mm (1/2 cala) - profil wewnętrzny sześciokątny - 17 mm
-10% HAZET HAZET Rollgabelschlüssel 279-12 max.38mm L.306mm m.Einstellskala HAZET
Rollgabelschlüssel 279-12 max.38mm L.306mm m.Einstellskala HAZET
3 Variants
-28% HAZET HAZET Śruba obudowy 9012TT-016/4
Śruba obudowy
9012TT-016/4
-28% HAZET HAZET Pokrywka cylindra z manometrem 9037N-2-024/2
Pokrywka cylindra z manometrem
9037N-2-024/2
-15% HAZET HAZET Werkzeugmodul 163-426/4 4-tlg.Anz.Werkzeuge:4 HAZET