SKU: T-1102010
Product on backorder,
ready to ship within 15 days
Ustaw
Zadaj pytanie
Product variants
SKU: Nazwa: Producent SKU:
HAZET Zestaw narzędzi 150/27 T-1102009 Zestaw narzędzi 150/27 150/27
HAZET Zestaw narzędzi 150/52 T-1102011 Zestaw narzędzi 150/52 150/52
donePowierzchnia: schutzisoliert
doneNapęd: 1/2 Zoll (12,5 mm) Vierkant hohl
doneNorma: IEC 60900:2018
doneMade in Germany
Treść:
1 Ustaw
Wysyłka:
DARMOWA WYSYŁKA z UPS do Niemcy
Dostawa:
Między 29. maj oraz 30. maj with today receipt of payment
Jeśli zamówisz w ciągu następnych 15 godzin i 48 minut z UPS
Dostawca:
Sprzedaż ToolTeam® i dostawa HAZET-Werk
Metody Płatności:
Zwroty:
Bezpieczeństwo:
Dane produktu
Producent:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Stan:
Nowy
SKU:
T-1102010
Producent SKU:
150/39
Kod GTIN (EAN):
Waga:
8,00 Kg
Opis produktu
Zestaw narzędzi - z izolacją ochronną 150/39 - 1/2 cala (12,5 mm) kwadratowy zewnętrzny sześciokątny profil trakcyjny, zewnętrzny profil podwójny sześciokątny, zewnętrzny profil sześciokątny, profil szczelinowy, profil krzyżowy PH - 0,4x2,5? x?4 - 13?–?19 - PH1?–?PH3
  • Zastosowanie: - Praca przy instalacjach wysokiego napięcia.
  • W HAZET L-Boxx – wszystkie narzędzia pod ręką.
  • Uruchomienie elementów pod napięciem, takich jak baterie, kondensatory lub rozdzielacze.
  • Maksymalne bezpieczeństwo dzięki stałej kontroli jakości narzędzi.
  • Powierzchnia: izolowana ochronna.
  • IEC 60900:2018.
  • Wyprodukowane w Niemczech.
  • Napęd: kwadratowy 1/2 cala (12,5 mm).
  • Wymiary/Długość: 445 mm x 358 mm x 152 mm.
  • Izolacja ochronna do 1000V.
  • Liczba narzędzi: 39.
Dodatkowe informacje
Powierzchnia:
schutzisoliert
Napęd:
1/2 Zoll (12,5 mm) Vierkant hohl
Zrzut:
Norma:
IEC 60900:2018
Aplikacja:
Arbeiten an Hochvolt-Systemen
Liczba narzędzi:
39
Klasa Hazet:
295020
Tecdoc artykuł generyczny:
Cechy techniczne f subline:
1/2 Zoll (12,5 mm) Vierkant - Außen Sechskant-Tractionsprofil, Außen Doppelsechskant Profil, Außen Sechskant Profil, Schlitz Profil, …
Grupa towarowa:
143
Kompletne katalogi
Pasujący katalog
Oferta dla klientów komercyjnych**
Propozycje produktów
-30% HAZET HAZET KLUCZ dynamometryczny VDE 5-25NM 5109KV
KLUCZ dynamometryczny VDE 5-25NM
5109KV
wył. Wysyłkę
-30% HAZET HAZET Zestaw kluczy nasadowych - kwadrat pusty 12,5 mm (1/2 cala) - zewnętrzny sześciokątny profil trakcyjny - ilość narzędzi: 25 900
Zestaw kluczy nasadowych - kwadrat pusty 12,5 mm (1/2 cala) - zewnętrzny sześciokątny profil trakcyjny - ilość narzędzi: 25
wył. Wysyłkę
-27% HAZET HAZET Nóż do kabli 2156