HAZET śruba 9012EL-017/2N
SKU: T-34583
W magazynie,gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin
Sztuka
doneSerie: 9012EL-E-Teil
doneZdanie: 2-teilig
doneZdanie: 2-teilig
Pióro Hazet (wyprodukowane w 2013 r.), nr narzędzia Hazet: 9012EL-017/2N EAN: 4000896182510
Treść:
1 Sztuka
Wysyłka:
Dostawa:
Dostawca:
Sprzedaż ToolTeam® i dostawa HAZET-Werk
Metody Płatności:
Zwroty:
Bezpieczeństwo:
Dane produktu
Producent:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Stan:
Nowy
SKU:
T-34583
Producent SKU:
9012EL-017/2N
Kod GTIN (EAN):
Waga:
0,03 Kg
Opis produktu
- Pióro (zestaw 2 szt.) (rok produkcji 2013)
- Waga netto (kg): 0,03 kg
- Długopis - zestaw 2 sztuk - rok 2013 - do 9012EL.
Dodatkowe informacje
Serie:
9012EL-E-Teil
Zdanie:
2-teilig
Powiązane wyniki
Kompletne katalogi
Pasujący katalog
Oferta dla klientów komercyjnych**
Propozycje produktów
-28%
Nasadka wkrętaka udarowego maszynowego (sześciokątna) - kwadratowa pusta 25 mm (1 cal) - zewnętrzny profil sześciokątny - 33 mm
1100S-33
wył. Wysyłkę
wył. Wysyłkę
-28%
Wkrętak udarowy, klucz nasadowy maszynowy (sześciokątny) - kwadrat 12,5 mm (1/2 cala) - zewnętrzny sześciokątny profil trakcyjny - 27 mm
900SLG-27
Rollgabelschlüssel 279-8 max.29mm L.206mm m.Einstellskala HAZET
-28%
Wkład klucza nasadowego (sześciokątny) - kwadratowy pusty 10 mm (3/8 cala) - zewnętrzny sześciokątny profil trakcyjny - 6 mm
-28%
Nasadka wkrętakowa - kwadratowa 12,5 mm (1/2 cala) - profil wewnętrzny sześciokątny - 17 mm
-28%
Pokrywka cylindra z manometrem
9037N-2-024/2
-28%
Wkładka z miękkiej pianki 2K
163-467L
-28%
Klucz oczkowy podwójny (otwarty) - profil zewnętrzny podwójny sześciokątny - 19 x 22 mm
612-19X22
-28%
KLUCZ OTWARTY POJEDYNCZY
450KV-9
-28%
Śruba obudowy
9012TT-016/4
-28%
Zestaw osłon
916SP-01/5
-15%
Werkzeugmodul 163-426/4 4-tlg.Anz.Werkzeuge:4 HAZET
163-426/4
-36%
Drehmomentschlüssel 5121-3 CT 1/2 Zoll 20-120 Nm HAZET
5121-3CT
-29%
Tłoki
9034-1-02/3
-28%