BAHCO Wkładka 1/3, klucz nasadowy podwójny, bez narzędzi FF1E3008E
SKU: T-242333
Wycofany produkt
Zadaj pytanie
doneGłębokość: 465
Dane produktu
Producent:
BAHCO - SNA Germany GmbH
Stan:
Nowy
SKU:
T-242333
Producent SKU:
FF1E3008E
Kod GTIN (EAN):
Waga:
0,17 Kg
Opis produktu
Artykuł Wkładka 1/3, klucz nasadowy podwójny, bez narzędzi z BAHCO z numerem artykułu FF1E3008E
Dodatkowe informacje
Głębokość:
465
Kompletne katalogi
Propozycje produktów
-21% BAHCO BAHCO Koła zapasowe, skrętne, 2 sztuki 1470K-02
Koła zapasowe, skrętne, 2 sztuki
1470K-02
wył. Wysyłkę
-30% BAHCO BAHCO Imadło do dużych obciążeń, długość szczęki 175 mm 216071
Imadło do dużych obciążeń, długość szczęki 175 mm
wył. Wysyłkę
-12% BAHCO BAHCO Adapter sześciokątny do klucza oczkowego z grzechotką, 19 mm, E18 1RMA-19-E18-TX
Adapter sześciokątny do klucza oczkowego z grzechotką, 19 mm, E18
1RMA-19-E18-TX
-21% BAHCO BAHCO Piła do metalu, ERGO 300 mm, mechanizm szybkiej wymiany brzeszczotu + 5 brzeszczotów zapasowych 325-PROM-3906
Piła do metalu, ERGO 300 mm, mechanizm szybkiej wymiany brzeszczotu + 5 brzeszczotów zapasowych
325-PROM-3906
-19% BAHCO BAHCO Piła do metalu 300 mm/12, 24 ZpZ + 3 dodatkowe brzeszczoty zapasowe 319-PROM
Piła do metalu 300 mm/12, 24 ZpZ + 3 dodatkowe brzeszczoty zapasowe
319-PROM
-12% BAHCO BAHCO Adapter sześciokątny do klucza oczkowego z grzechotką, 19 mm, E16 1RMA-19-E16-TX
Adapter sześciokątny do klucza oczkowego z grzechotką, 19 mm, E16
1RMA-19-E16-TX
-12% BAHCO BAHCO Adapter sześciokątny do klucza oczkowego z grzechotką, 19 mm, E20 1RMA-19-E20-TX
Adapter sześciokątny do klucza oczkowego z grzechotką, 19 mm, E20
1RMA-19-E20-TX
-19% BAHCO BAHCO Klucz do kranu, funkcja grzechotki, przełączany, 3-10 mm, 85 mm 600.003.010
Klucz do kranu, funkcja grzechotki, przełączany, 3-10 mm, 85 mm