SW-Stahl VDE Socket M12 05924L-M12 Thumbnail
SW-Stahl VDE Socket M12 05924L-M12
zoom_in
zoom_out
fullscreen
SW-Stahl Merk logo
-27%
Artikelnummer: T-601161
In voorraad,
klaar voor verzending binnen 24u
Stuk
Een vraag stellen
doneLength: 130mm
doneWidth: 22mm
doneHeight: 22mm
Inhoud:
1 Stuk
Verzenden:
Levering:
Tussen 15. mei en 16. mei na ontvangst van betaling vandaag
Bestel in de komende 15 Uur en 47 Minuten met Paketversand
Aanbieder:
Verkoop door ToolTeam® en levering door SW-Stahl
Betalingsmethoden:
Retourneren:
Veiligheid:
Productgegevens
Fabrikant:
SW-Stahl
Voorwaarde:
Nieuw
Artikelnummer:
T-601161
SKU fabrikant:
05924L-M12
GTIN-code (EAN):
Gewicht:
0,10 Kg
Productomschrijving
VDE Socket M12 from SW-Stahl GmbH with item number 05924L-M12.
Volledige catalogi
Bijpassende catalogus
Commercieel klantenaanbod**
Productsuggesties
-27% SW-Stahl SW-Stahl VDE Socket M8 05924L-M8
VDE Socket M8
05924L-M8
excl. verzending
-27% SW-Stahl SW-Stahl VDE Socket M10 05924L-M10
VDE Socket M10
05924L-M10
excl. verzending
-27% SW-Stahl SW-Stahl Socket adapter, 1/4” hexagon to 1/4” square, 50 mm EH-4
Socket adapter, 1/4” hexagon to 1/4” square, 50 mm
EH-4
-27% SW-Stahl SW-Stahl Screwdriver bit, spline, 12 mm, 3/8” 06520-XZN12
Screwdriver bit, spline, 12 mm, 3/8”
06520-XZN12
-26% SW-Stahl SW-Stahl Hand tap M5x0,80 / I. cutting gear 81717L
Hand tap M5x0,80 / I. cutting gear
81717L
-33% SW-Stahl SW-Stahl Handle 26147L-5
Handle
26147L-5
-33% SW-Stahl SW-Stahl Connecting rod 300 mm 80220038
Connecting rod 300 mm
-27% SW-Stahl SW-Stahl Quick-action one-handed coupling 25081L
Quick-action one-handed coupling
25081L
-58% SW-Stahl SW-Stahl Work platform, made of aluminium, foldable 20920L
Work platform, made of aluminium, foldable
-32% SW-Stahl SW-Stahl Sauer pressure piece Ø 61.4/16 81110402
Sauer pressure piece Ø 61.4/16
-27% SW-Stahl SW-Stahl Combination spanner, 7 mm, cranked 00204L
Combination spanner, 7 mm, cranked
-39% SW-Stahl SW-Stahl Hub cap / axle nut wrench, 3/4”, octagonal, 115 mm, Volvo 10071L
Hub cap / axle nut wrench, 3/4”, octagonal, 115 mm, Volvo
-26% SW-Stahl SW-Stahl Spanner socket, 1/2”, 19 mm 05610L
Spanner socket, 1/2”, 19 mm
-27% SW-Stahl SW-Stahl Copper O-ring, 15.0 x 7.5 x 2.5mm S8037-8
Copper O-ring, 15.0 x 7.5 x 2.5mm
S8037-8
-33% SW-Stahl SW-Stahl Feed rod 302103L-16