HAZET TORX-ringsleutel plaatsen 6609C-E10 Thumbnail
HAZET TORX-ringsleutel plaatsen 6609C-E10
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET Merk logo
-28%
Artikelnummer: T-32511
In voorraad,
klaar voor verzending binnen 24u
Stuk
Een vraag stellen
doneMade in Germany
Hazet INSERT TORX RINGSLEUTEL, Hazet gereedschapsnr.: 6609C-E10 EAN: 4000896049738
Inhoud:
1 Stuk
Verzenden:
Levering:
Tussen 13. mei en 14. mei na ontvangst van betaling vandaag
Bestel in de komende 23 Uur en 38 Minuten met UPS
Aanbieder:
Verkoop door ToolTeam® en levering door HAZET-Werk
Betalingsmethoden:
Retourneren:
Veiligheid:
Productgegevens
Fabrikant:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Voorwaarde:
Nieuw
Artikelnummer:
T-32511
SKU fabrikant:
6609C-E10
GTIN-code (EAN):
Gewicht:
0,04 Kg
Productomschrijving
Artikel TORX-ringsleutel plaatsen van HAZET met artikelnummer 6609C-E10
  • Voor externe TORX®-schroeven.
  • Oppervlak: verchroomd.
  • Gemaakt in Duitsland.
  • Aandrijving: vierkante aandrijving 9 x 12 mm.
  • Uitgang: extern TORX®-profiel.
  • Sleutelgrootte: - E10.
Volledige catalogi
Bijpassende catalogus
Commercieel klantenaanbod**
Productsuggesties
-28% HAZET HAZET Dopsleutelinzet (dubbele zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - extern dubbelzeskant tractieprofiel - 13/16? 900AZ-13/16
Dopsleutelinzet (dubbele zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - extern dubbelzeskant tractieprofiel - 13/16?
900AZ-13/16
excl. verzending
-21% HAZET HAZET Werkzeugmodul 163-224/57N 57-tlg.2/3 (344x342 mm)
Werkzeugmodul 163-224/57N 57-tlg.2/3 (344x342 mm)
163-224/57N
excl. verzending
-29% HAZET HAZET Zuigers 9034-1-02/3
Zuigers
9034-1-02/3
-28% HAZET HAZET Impact, machineschroevendraaier dopsleutelinzet (zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - buitenzeskant trekprofiel - 27 mm 900SLG-27
Impact, machineschroevendraaier dopsleutelinzet (zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - buitenzeskant trekprofiel - 27 mm
900SLG-27
-28% HAZET HAZET Dopsleutelinzet (zeskant) - vierkant hol 10 mm (3/8 inch) - extern zeskant tractieprofiel - 6 mm 880-6
Dopsleutelinzet (zeskant) - vierkant hol 10 mm (3/8 inch) - extern zeskant tractieprofiel - 6 mm
-28% HAZET HAZET Steeksleutel - inzetvierkant 14 x 18 mm - buitenzeskantprofiel - 24 mm 6450D-24
Steeksleutel - inzetvierkant 14 x 18 mm - buitenzeskantprofiel - 24 mm
6450D-24
-28% HAZET HAZET Luchtinlaat 9012SPC-018
Luchtinlaat
9012SPC-018
HAZET HAZET Rollgabelschlüssel 279-8 max.29mm L.206mm m.Einstellskala HAZET
Rollgabelschlüssel 279-8 max.29mm L.206mm m.Einstellskala HAZET
3 Variants
-28% HAZET HAZET ENKELE OPEN SLEUTEL 450KV-9
ENKELE OPEN SLEUTEL
450KV-9
-28% HAZET HAZET Ringsleutel - extern dubbel zeskant tractieprofiel - 5,5 mm 600N-5.5
Ringsleutel - extern dubbel zeskant tractieprofiel - 5,5 mm
600N-5.5
-28% HAZET HAZET Dopsleutelinzet (zeskant) - vierkant hol 10 mm (3/8 inch) - extern zeskant tractieprofiel - 14 mm 880-14
Dopsleutelinzet (zeskant) - vierkant hol 10 mm (3/8 inch) - extern zeskant tractieprofiel - 14 mm
-28% HAZET HAZET Zacht schuim inzetstuk 163-404L
Zacht schuim inzetstuk
163-404L
-15% HAZET HAZET Werkzeugmodul 163-426/4 4-tlg.Anz.Werkzeuge:4 HAZET
Werkzeugmodul 163-426/4 4-tlg.Anz.Werkzeuge:4 HAZET
163-426/4
-28% HAZET HAZET Dopsleutelinzet (dubbele zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - extern dubbelzeskant tractieprofiel - 17 mm 900TZ-17
Dopsleutelinzet (dubbele zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - extern dubbelzeskant tractieprofiel - 17 mm