Artikelnummer: T-1516033
Op voorraad,
klaar voor verzending in 3 - 4 werkdagen
Stuk
Een vraag stellen
doneNorm: ISO 1174, DIN 3120
doneGewicht (g): 61g
doneHerstellernummer: 911.3136
donematerial1: Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
Torx-E-Plus dop
Inhoud:
1 Stuk
Verzenden:
Levering:
Tussen 20. mei en 22. mei na ontvangst van betaling vandaag
Bestel in de komende 16 Uur en 11 Minuten met Versandservice
Aanbieder:
Verkoop en levering door ToolTeam Köln
Betalingsmethoden:
Retourneren:
Veiligheid:
Productgegevens
Fabrikant:
KS Tools Werkzeuge und Maschinen GmbH
Voorwaarde:
Nieuw
Artikelnummer:
T-1516033
SKU fabrikant:
GTIN-code (EAN):
Gewicht:
0,06 Kg
Productomschrijving
  • Torx-E-Plus (EPL)
  • binnenvierkantaandrijving volgens DIN 3120 / ISO 1174 met kogelvangsleuf
  • voor handmatig gebruik
  • matglans verchroomd
  • chroom vanadium
Extra informatie
Norm:
ISO 1174, DIN 3120
Gewicht (g):
61g
Herstellernummer:
material1:
Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
gesamtlaenge_l_in_mm:
37.0mm
Variantenartikel :
profil1:
Torx-E-Plus (EPL)
tiefe_t_in_mm:
16.0mm
Durchmesser D1 (mm):
20.0mm
Durchmesser (d, d2) (mm):
22.0mm
vierkantantrieb_in_zoll:
3/8
schluesselgroesse_in_e_torx:
EPL 18
Volledige catalogi
Bijpassende catalogus
Commercieel klantenaanbod**
Productsuggesties
-9% KS Tools KS Tools 1/4 CHROMEplus Bit-dopsleutel Torx, T25 918.1482
1/4 CHROMEplus Bit-dopsleutel Torx, T25
excl. verzending
-68% KS Tools KS Tools Snelspanboorkop 515.4110-R006P
Snelspanboorkop
515.4110-R006P
excl. verzending
-45% KS Tools KS Tools Richtijzer / bandenlichter, 400mm 129.2221
Richtijzer / bandenlichter, 400mm
-56% KS Tools KS Tools Persluchtspindel voor remzuigeradapter bij krappe ruimten, 260 mm 150.2237
Persluchtspindel voor remzuigeradapter bij krappe ruimten, 260 mm
-9% KS Tools KS Tools 1 O-ring voor slagmoersleutel 22-70mm 515.1809
1 O-ring voor slagmoersleutel 22-70mm
2 Variants
KS Tools KS Tools veer 515.3250-R023P
veer
515.3250-R023P
-54% KS Tools KS Tools Remklauwdop voor Volvo, 27 mm 460.3990
Remklauwdop voor Volvo, 27 mm
-48% KS Tools KS Tools Soda-straalmiddel, 5 kg 515.1923
Soda-straalmiddel, 5 kg
-14% KS Tools KS Tools 1/4 ERGOTORQUEmax T-Greep-ratel, 45 tanden 151.1109
1/4 ERGOTORQUEmax T-Greep-ratel, 45 tanden
-67% KS Tools KS Tools TITANplus Universele tang, 200mm 965.0625
TITANplus Universele tang, 200mm
-71% KS Tools KS Tools Meetapparaat (lage druk 0-15 psi) 150.9021
Meetapparaat (lage druk 0-15 psi)
-42% KS Tools KS Tools Persbeugel 440.0190
Persbeugel
KS Tools KS Tools flexibele liniaal, 200mm 300.0102
flexibele liniaal, 200mm
2 Variants
-28% KS Tools KS Tools Bandsleutel, 160mm 114.0160
Bandsleutel, 160mm