Artikelnummer: T-1516041
In voorraad,
klaar voor verzending binnen 48h
Stuk
Een vraag stellen
doneNorm: ISO 1174, DIN 3120
doneGewicht (g): 149g
doneHerstellernummer: 911.3144
donematerial1: Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
Torx-E-Plus dop
Inhoud:
1 Stuk
Verzenden:
Levering:
Tussen 19. mei en 21. mei na ontvangst van betaling vandaag
Bestel in de komende 8 Uur en 37 Minuten met Versandservice
Aanbieder:
Verkoop en levering door ToolTeam Köln
Betalingsmethoden:
Retourneren:
Veiligheid:
Productgegevens
Fabrikant:
KS Tools Werkzeuge und Maschinen GmbH
Voorwaarde:
Nieuw
Artikelnummer:
T-1516041
SKU fabrikant:
GTIN-code (EAN):
Gewicht:
0,15 Kg
Productomschrijving
  • Torx-E-Plus (EPL)
  • binnenvierkantaandrijving volgens DIN 3120 / ISO 1174 met kogelvangsleuf
  • voor handmatig gebruik
  • matglans verchroomd
  • chroom vanadium
Extra informatie
Norm:
ISO 1174, DIN 3120
Gewicht (g):
149g
Herstellernummer:
material1:
Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
gesamtlaenge_l_in_mm:
45.0mm
Variantenartikel :
profil1:
Torx-E-Plus (EPL)
tiefe_t_in_mm:
22.0mm
Durchmesser D1 (mm):
36.0mm
Durchmesser (d, d2) (mm):
26.0mm
vierkantantrieb_in_zoll:
1/2
schluesselgroesse_in_e_torx:
EPL 32
Volledige catalogi
Bijpassende catalogus
Commercieel klantenaanbod**
Productsuggesties
-67% KS Tools KS Tools TITANplus Universele tang, 200mm 965.0625
TITANplus Universele tang, 200mm
excl. verzending
-42% KS Tools KS Tools Persbeugel 440.0190
Persbeugel
excl. verzending
-9% KS Tools KS Tools 1 O-ring voor slagmoersleutel 22-70mm 515.1809
1 O-ring voor slagmoersleutel 22-70mm
2 Variants
-49% KS Tools KS Tools BERYLLIUMplus Ratel met doordrukvierkant, 1 550 mm  962.1091
BERYLLIUMplus Ratel met doordrukvierkant, 1 550 mm
-14% KS Tools KS Tools 1/4 ERGOTORQUEmax T-Greep-ratel, 45 tanden 151.1109
1/4 ERGOTORQUEmax T-Greep-ratel, 45 tanden
-34% KS Tools KS Tools GEARplus Dubbele ratelringsleutel, omschakelbaar, 17x19mm 503.4578
GEARplus Dubbele ratelringsleutel, omschakelbaar, 17x19mm
-21% KS Tools KS Tools Ontluchtsleutel voor remsystemen, extra kort, 11 mm, rood 160.0733
Ontluchtsleutel voor remsystemen, extra kort, 11 mm, rood
-28% KS Tools KS Tools Bandsleutel, 160mm 114.0160
Bandsleutel, 160mm
-31% KS Tools KS Tools Testapparaat voor verstuivers 150.9010
Testapparaat voor verstuivers
-15% KS Tools KS Tools Kabelboombevestiging voor VW, 50 per pak 420.5856
Kabelboombevestiging voor VW, 50 per pak
2 Variants
-43% KS Tools KS Tools Ruit-snijdraad, 4-kant, 50m 140.2215
Ruit-snijdraad, 4-kant, 50m
-13% KS Tools KS Tools 1/4 Bit-dopsleutel vijfster met boring, TS15 911.1472
1/4 Bit-dopsleutel vijfster met boring, TS15
8 Variants
-23% KS Tools KS Tools Greep, ø 29 mm, 170 mm 460.4727
Greep, ø 29 mm, 170 mm
-6% KS Tools KS Tools flexibele liniaal, 250mm 300.0103
flexibele liniaal, 250mm
-13% KS Tools KS Tools 1/2 bit-dop voor RIBE®-bouten, kort, M6 911.9402