Artikelnummer: T-1516039
Op voorraad,
klaar voor verzending in 3 - 4 werkdagen
Stuk
Een vraag stellen
doneNorm: ISO 1174, DIN 3120
doneGewicht (g): 136g
doneHerstellernummer: 911.3142
donematerial1: Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
Torx-E-Plus dop
Inhoud:
1 Stuk
Verzenden:
Levering:
Tussen 20. mei en 22. mei na ontvangst van betaling vandaag
Bestel in de komende 14 Uur en 29 Minuten met Versandservice
Aanbieder:
Verkoop en levering door ToolTeam Köln
Betalingsmethoden:
Retourneren:
Veiligheid:
Productgegevens
Fabrikant:
KS Tools Werkzeuge und Maschinen GmbH
Voorwaarde:
Nieuw
Artikelnummer:
T-1516039
SKU fabrikant:
GTIN-code (EAN):
Gewicht:
0,14 Kg
Productomschrijving
  • Torx-E-Plus (EPL)
  • binnenvierkantaandrijving volgens DIN 3120 / ISO 1174 met kogelvangsleuf
  • voor handmatig gebruik
  • matglans verchroomd
  • chroom vanadium
Extra informatie
Norm:
ISO 1174, DIN 3120
Gewicht (g):
136g
Herstellernummer:
material1:
Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
gesamtlaenge_l_in_mm:
45.0mm
Variantenartikel :
profil1:
Torx-E-Plus (EPL)
tiefe_t_in_mm:
20.0mm
Durchmesser D1 (mm):
32.0mm
Durchmesser (d, d2) (mm):
26.0mm
vierkantantrieb_in_zoll:
1/2
schluesselgroesse_in_e_torx:
EPL 28
Volledige catalogi
Bijpassende catalogus
Commercieel klantenaanbod**
Productsuggesties
-21% KS Tools KS Tools Drukstuk (trekken) ø36 x 29,0, M16x2,0 700.1856
Drukstuk (trekken) ø36 x 29,0, M16x2,0
excl. verzending
-11% KS Tools KS Tools Moerverwijderaar, 10 mm 913.1418
Moerverwijderaar, 10 mm
excl. verzending
-28% KS Tools KS Tools Bandsleutel, 160mm 114.0160
Bandsleutel, 160mm
-43% KS Tools KS Tools Ruit-snijdraad, 4-kant, 50m 140.2215
Ruit-snijdraad, 4-kant, 50m
-21% KS Tools KS Tools Ontluchtsleutel voor remsystemen, extra kort, 11 mm, rood 160.0733
Ontluchtsleutel voor remsystemen, extra kort, 11 mm, rood
-13% KS Tools KS Tools 1/4 Bit-dopsleutel vijfster met boring, TS30 911.1476
1/4 Bit-dopsleutel vijfster met boring, TS30
8 Variants
-68% KS Tools KS Tools Snelspanboorkop 515.4110-R006P
Snelspanboorkop
515.4110-R006P
-56% KS Tools KS Tools Persluchtspindel voor remzuigeradapter bij krappe ruimten, 260 mm 150.2237
Persluchtspindel voor remzuigeradapter bij krappe ruimten, 260 mm
-15% KS Tools KS Tools 3/8 bit-dop inbus, kort, 14 mm 917.4009
3/8 bit-dop inbus, kort, 14 mm
-43% KS Tools KS Tools Zoekspiegel met veiligheidsisolatie, 21 mm, 175 mm 117.1630
Zoekspiegel met veiligheidsisolatie, 21 mm, 175 mm
-11% KS Tools KS Tools ERGOTORQUEplus Schroevendraaier PH1, 180mm 159.1020
ERGOTORQUEplus Schroevendraaier PH1, 180mm
-45% KS Tools KS Tools Elektronische riemspanningstester HZ 150.3165
Elektronische riemspanningstester HZ
-71% KS Tools KS Tools Meetapparaat (lage druk 0-15 psi) 150.9021
Meetapparaat (lage druk 0-15 psi)
-31% KS Tools KS Tools Testapparaat voor verstuivers 150.9010
Testapparaat voor verstuivers
-9% KS Tools KS Tools 1 O-ring voor slagmoersleutel 22-70mm 515.1809