HAZET wasmachine 9012SPC-012/2 Thumbnail
HAZET wasmachine 9012SPC-012/2
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET Merk logo
-27%
HAZET wasmachine 9012SPC-012/2
Artikelnummer: T-34641
Product in nabestelling,
klaar voor verzending binnen 15 dagen
Stuk
Een vraag stellen
doneSerie: 9012SPC-E-Teil
Hazet sluitring, Hazet gereedschapnr.: 9012SPC-012/2 EAN: 4000896182268
Inhoud:
1 Stuk
Verzenden:
Levering:
Tussen 29. mei en 30. mei na ontvangst van betaling vandaag
Bestel in de komende 14 Uur en 46 Minuten met UPS
Aanbieder:
Verkoop door ToolTeam® en levering door HAZET-Werk
Betalingsmethoden:
Retourneren:
Veiligheid:
Productgegevens
Fabrikant:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Voorwaarde:
Nieuw
Artikelnummer:
T-34641
SKU fabrikant:
9012SPC-012/2
GTIN-code (EAN):
Gewicht:
0,04 Kg
Productomschrijving
  • Wasmachine
  • Nettogewicht (kg): 0,04 kg
  • Sluitring - voor 9012SPC.
Extra informatie
Serie:
9012SPC-E-Teil
Volledige catalogi
Bijpassende catalogus
Commercieel klantenaanbod**
Productsuggesties
HAZET HAZET Rollgabelschlüssel 279-6 max.24mm L.157mm m.Einstellskala HAZET
Rollgabelschlüssel 279-6 max.24mm L.157mm m.Einstellskala HAZET
excl. verzending
3 Variants
-28% HAZET HAZET Bit - zeskant massief 8 (5/16 inch) - gleufprofiel - 2 x 12 mm 2210-14
Bit - zeskant massief 8 (5/16 inch) - gleufprofiel - 2 x 12 mm
excl. verzending
-28% HAZET HAZET Dopsleutelinzet (zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - buitenzeskant tractieprofiel - 13 mm 900LG-13
Dopsleutelinzet (zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - buitenzeskant tractieprofiel - 13 mm
900LG-13
-29% HAZET HAZET Zuigers 9034-1-02/3