HAZET Trekhaak met snelsluiting 1787F-1620 Thumbnail
HAZET Trekhaak met snelsluiting 1787F-1620
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET Merk logo
-28%
Artikelnummer: T-28692
In voorraad,
klaar voor verzending binnen 24u
Stuk
Een vraag stellen
doneSpanntiefe: 150mm
doneSerie: 1787F
doneHersteller Typ Bezeichung: 1787F
doneSpanntiefe (mm): 150
doneMade in Germany
Hazet trekhaak met snelsluiting, Hazet gereedschapnr.: 1787F-1620 EAN: 4000896136124
Inhoud:
1 Stuk
Verzenden:
Levering:
Tussen 16. mei en 17. mei na ontvangst van betaling vandaag
Bestel in de komende 11 Uur en 36 Minuten met UPS
Aanbieder:
Verkoop door ToolTeam® en levering door HAZET-Werk
Betalingsmethoden:
Retourneren:
Veiligheid:
Productgegevens
Fabrikant:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Voorwaarde:
Nieuw
Artikelnummer:
T-28692
SKU fabrikant:
1787F-1620
GTIN-code (EAN):
Gewicht:
1,54 Kg
Productomschrijving
  • Per stuk
  • Voor trekkers 1786 F en 1787 F
  • Gemaakt in Duitsland
  • Voor 1786 F-16 20
  • 1787 F-16 20
  • Nettogewicht (kg): 1,54 kg
  • Voor 1786F-16 - 20.
  • 1787F-16-20.
  • Per stuk.
  • Gemaakt in Duitsland.
  • Nettogewicht (kg): 1,54 kg.
Extra informatie
Spanntiefe:
150mm
Serie:
1787F
Hersteller Typ Bezeichung:
1787F
Spanntiefe (mm):
150
Volledige catalogi
Bijpassende catalogus
Commercieel klantenaanbod**
Productsuggesties
-27% HAZET HAZET Paspen met stopschroef 9034P-1-021/2
Paspen met stopschroef
9034P-1-021/2
excl. verzending
-29% HAZET HAZET Zuigers 9034-1-02/3
Zuigers
9034-1-02/3
excl. verzending
-28% HAZET HAZET Schroevendraaierdop - vierkant hol 10 mm (3/8 inch) - binnenzeskantprofiel - 3 mm 8801-3
Schroevendraaierdop - vierkant hol 10 mm (3/8 inch) - binnenzeskantprofiel - 3 mm