HAZET O-ring 9012UL-024/15 Thumbnail
HAZET O-ring 9012UL-024/15
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET Merk logo
HAZET O-ring 9012UL-024/15
Artikelnummer: T-34693
Artikel uit de handel
Een vraag stellen
doneSerie: 9012UL-E-Teil
doneSatz: 15-teilig
Hazet O-ring (set van 15), Hazet gereedschapnr.: 9012UL-024/15 EAN: 4000896184941
Productgegevens
Fabrikant:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Voorwaarde:
Nieuw
Artikelnummer:
T-34693
SKU fabrikant:
9012UL-024/15
GTIN-code (EAN):
Gewicht:
0,01 Kg
Productomschrijving
  • O-ring (set van 15 stuks)
  • Nettogewicht (kg): 0,01 kg
Extra informatie
Serie:
9012UL-E-Teil
Satz:
15-teilig
Volledige catalogi
Bijpassende catalogus
Commercieel klantenaanbod**
Productsuggesties
-28% HAZET HAZET Steeksleutel - inzetvierkant 14 x 18 mm - buitenzeskantprofiel - 24 mm 6450D-24
Steeksleutel - inzetvierkant 14 x 18 mm - buitenzeskantprofiel - 24 mm
6450D-24
excl. verzending
-28% HAZET HAZET Gewrichtsdopsleutelinzet (zeskant) - vierkant 10 mm (3/8 inch) - buitenzeskant tractieprofiel - 10 mm 880G-10
Gewrichtsdopsleutelinzet (zeskant) - vierkant 10 mm (3/8 inch) - buitenzeskant tractieprofiel - 10 mm
880G-10
excl. verzending
-28% HAZET HAZET Zacht schuim inzetstuk 163-404L
Zacht schuim inzetstuk
163-404L
-28% HAZET HAZET Dopsleutelinzet (dubbele zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - extern dubbelzeskant tractieprofiel - 17 mm 900TZ-17
Dopsleutelinzet (dubbele zeskant) - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - extern dubbelzeskant tractieprofiel - 17 mm
900TZ-17
-29% HAZET HAZET Platte schraper - vlak profiel - 0,5 x 25 mm 825-25
Platte schraper - vlak profiel - 0,5 x 25 mm
-28% HAZET HAZET 2K zacht schuiminzetstuk 163-467L
2K zacht schuiminzetstuk
163-467L
-29% HAZET HAZET Impact, machineschroevendraaierdop (zeskant) - vierkant hol 25 mm (1 inch) - buitenzeskantprofiel - 24 mm 1100SLG-24
Impact, machineschroevendraaierdop (zeskant) - vierkant hol 25 mm (1 inch) - buitenzeskantprofiel - 24 mm
1100SLG-24
-28% HAZET HAZET Schroevendraaierdop - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - TiN gecoat - 100 mm lengte - binnenzeskantprofiel - 8 mm 986L-8
Schroevendraaierdop - vierkant 12,5 mm (1/2 inch) - TiN gecoat - 100 mm lengte - binnenzeskantprofiel - 8 mm