BAHCO Doorsteekbus, 19mm SBS19-TH19
Artikelnummer: T-242525
In voorraad,
klaar voor verzending binnen 48h
Stuk
Een vraag stellen
doneTiefe: 38
Bahco, doorsteekfitting, 19mm, artikelnummer: SBS19-TH19, EAN: 7314150190164
Inhoud:
1 Stuk
Verzenden:
Levering:
Tussen 18. mei en 20. mei na ontvangst van betaling vandaag
Bestel in de komende 10 Uur en 18 Minuten met Versandservice
Aanbieder:
Verkoop en levering door ToolTeam Köln
Betalingsmethoden:
Retourneren:
Veiligheid:
Productgegevens
Fabrikant:
BAHCO - SNA Germany GmbH
Voorwaarde:
Nieuw
Artikelnummer:
T-242525
SKU fabrikant:
SBS19-TH19
GTIN-code (EAN):
Gewicht:
0,06 Kg
Productomschrijving
Artikel Doorsteekbus, 19mm van BAHCO met artikelnummer SBS19-TH19
Extra informatie
Tiefe:
38
Volledige catalogi
Productsuggesties
-13% BAHCO BAHCO Geleiderails (x2), capaciteit 15kg 1484THD-01
Geleiderails (x2), capaciteit 15kg
1484THD-01
excl. verzending
-19% BAHCO BAHCO Tapsleutel, ratelfunctie, omschakelbaar, 3-10 mm, 85 mm 600.003.010
Tapsleutel, ratelfunctie, omschakelbaar, 3-10 mm, 85 mm
excl. verzending
Zeer nauwkeurig pincet, zeer sterke punten, gegroefd aan de buitenkant, ESD
TL AC-SA-SL
-12% BAHCO BAHCO Zeskantadapter voor ratelringsleutel, 19 mm, E16 1RMA-19-E16-TX
Zeskantadapter voor ratelringsleutel, 19 mm, E16
1RMA-19-E16-TX
-19% BAHCO BAHCO Geleiderails, 2 stuks 1470K-01
Geleiderails, 2 stuks
1470K-01
-30% BAHCO BAHCO Bankschroef voor hoge belastingen, beklengte 175 mm 216071
Bankschroef voor hoge belastingen, beklengte 175 mm
-21% BAHCO BAHCO Reservewielen, bestuurbaar, 2 stuks 1470K-02