HAZET Trigger 9012SPC-019 Thumbnail
HAZET Trigger 9012SPC-019
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET brand logo
-27%
HAZET Trigger 9012SPC-019
Sku: T-34651
In stock,
ready for shipping within 48h
Piece
Ask a question
doneSeries: 9012SPC-E-Teil
Hazet trigger lever, Hazet tool no.: 9012SPC-019 EAN: 4000896182367
Content:
1 Piece
Shipping:
Lieferung:
Between 15. May and 17. May with today receipt of payment
If you order in the next 12 hours and 28 Minutes with Versandservice
Provider:
Sales and delivery by ToolTeam Köln
Payment methods:
Returns:
Security:
Product data
Manufacturer:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Condition:
NEW
Sku:
T-34651
SKU manufacturer:
9012SPC-019
GTIN Code (EAN):
Weight:
0,01 Kg
Product description
  • Trigger lever
  • Net weight (kg): 0.01 kg
  • Trigger lever - For 9012SPC.
Additional information
Series:
9012SPC-E-Teil
Complete catalogs
Matching catalog
Commercial customer offer**
Product suggestions
-28% HAZET HAZET Socket wrench insert (double 6-point) - square 10 mm (3/8 inch) - external double hexagon traction profile - 19 mm 880TZ-19
Socket wrench insert (double 6-point) - square 10 mm (3/8 inch) - external double hexagon traction profile - 19 mm
880TZ-19
-29% HAZET HAZET Injection line wrench - square 12.5 mm (1/2 inch) - external double hexagon profile - 17 mm 4550-1
Injection line wrench - square 12.5 mm (1/2 inch) - external double hexagon profile - 17 mm
-28% HAZET HAZET Joint socket wrench insert (hexagon) - square 10 mm (3/8 inch) - external hexagon traction profile - 10 mm 880G-10
Joint socket wrench insert (hexagon) - square 10 mm (3/8 inch) - external hexagon traction profile - 10 mm