Artikelnummer: T-1516034
På lager,
klar til forsendelse inden for 3 - 4 hverdage
Stk.
Stil et spørgsmål
doneNorm: ISO 1174, DIN 3120
doneVægt (g): 63g
doneFabrikantens nummer: 911.3137
donemateriale1: Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
Torx-E-Plus top
Indhold:
1 Stk.
Forsendelse:
Levering:
Mellem 16. maj og 18. maj hvis betalingen er modtaget i dag,
Hvis du bestiller inden for de næste 10 timer og 53 Minutter med Versandservice
Udbyder:
Salg og levering før ToolTeam Köln
Betalingsmetoder:
Returforsendelser:
Sikkerhed:
Produktdata
Fabrikant:
KS Tools Werkzeuge und Maschinen GmbH
Tilstand:
Ny
Artikelnummer:
T-1516034
SKU producent:
GTIN -kode (EAN):
Vægt:
0,06 Kg
Produktbeskrivelse
  • Torx-E-Plus (EPL)
  • Indvendigt firkantdrev efter DIN 3120 / ISO 1174 med kugleholderille
  • til manuel betjening
  • mat satineret
  • Krom-vanadium
Yderligere information
Norm:
ISO 1174, DIN 3120
Vægt (g):
63g
Fabrikantens nummer:
materiale1:
Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
samletlængde_l_i_mm:
37.0mm
Variantprodukt:
profil1:
Torx-E-Plus (EPL)
dybde_t_i_mm:
16.0mm
Diameter D1 (mm):
22.0mm
Diameter (d, d2) (mm):
22.0mm
firkantsdriv_i_tommer:
3/8
nøglestørrelse_i_et_torx:
EPL 20
Komplette kataloger
Matchende katalog
Kommercielt kundetilbud **
Produktforslag
-49% KS Tools KS Tools BERYLLIUMplus tandhjulsskralde med firkant til skralde 1” 550 mm  962.1091
BERYLLIUMplus tandhjulsskralde med firkant til skralde 1” 550 mm
ekskl. forsendelsesomkostninger
-13% KS Tools KS Tools 1/4” bitstop femstjerne med endeboring, TS20 911.1473
1/4” bitstop femstjerne med endeboring, TS20
8 Variants
-21% KS Tools KS Tools Målebånd med stopper, sort-grå, 8m 300.0134
Målebånd med stopper, sort-grå, 8m
-34% KS Tools KS Tools GEARplus dobbelt skralderingnøgle, omskiftelig 17x19mm 503.4578
GEARplus dobbelt skralderingnøgle, omskiftelig 17x19mm
-41% KS Tools KS Tools Præcisions-indvendig udtrækker, 45-55 mm 660.0126
Præcisions-indvendig udtrækker, 45-55 mm
2 Variants
-6% KS Tools KS Tools Fleksibel stållineal, 250 mm 300.0103
Fleksibel stållineal, 250 mm
2 Variants
-21% KS Tools KS Tools Bremseudluftningsnøgler, 11 mm, rød 160.0733
Bremseudluftningsnøgler, 11 mm, rød
-23% KS Tools KS Tools Kantopretningsværktøj 140.2149
Kantopretningsværktøj
-23% KS Tools KS Tools Greb, ø 29 mm, 170 mm 460.4727
Greb, ø 29 mm, 170 mm
-15% KS Tools KS Tools Ledningsnet-fastgørelse til VW, 50’er pakke 420.5856
Ledningsnet-fastgørelse til VW, 50’er pakke
-14% KS Tools KS Tools 1/2 bittop til indvendig sekskant, ekstra lang, 7 mm 911.9127
1/2 bittop til indvendig sekskant, ekstra lang, 7 mm
-13% KS Tools KS Tools 1/2 bittop til RIBE®-skruer, kort, M6 911.9402
1/2 bittop til RIBE®-skruer, kort, M6
-68% KS Tools KS Tools Hurtigspændemøtrik 515.4110-R006P
Hurtigspændemøtrik
515.4110-R006P
-32% KS Tools KS Tools Afskærings- og affasningsværktøj 110 mm 222.5000
Afskærings- og affasningsværktøj 110 mm
-71% KS Tools KS Tools Måleapparat (lavtryk 0-15 psi) 150.9021