Artikelnummer: T-1516056
På lager,
klar til forsendelse inden for 48 timer
Stk.
Stil et spørgsmål
doneNorm: ISO 1174, DIN 3120
doneVægt (g): 103g
doneFabrikantens nummer: 911.3161
donemateriale1: Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
Torx-E-Plus top
Indhold:
1 Stk.
Forsendelse:
Levering:
Mellem 16. maj og 18. maj hvis betalingen er modtaget i dag,
Hvis du bestiller inden for de næste 9 timer og 26 Minutter med Versandservice
Udbyder:
Salg og levering før ToolTeam Köln
Betalingsmetoder:
Returforsendelser:
Sikkerhed:
Produktdata
Fabrikant:
KS Tools Werkzeuge und Maschinen GmbH
Tilstand:
Ny
Artikelnummer:
T-1516056
SKU producent:
GTIN -kode (EAN):
Vægt:
0,10 Kg
Produktbeskrivelse
  • Torx-E-Plus (EPL)
  • Indvendigt firkantdrev efter DIN 3120 / ISO 1174 med kugleholderille
  • til manuel betjening
  • mat satineret
  • Krom-vanadium
Yderligere information
Norm:
ISO 1174, DIN 3120
Vægt (g):
103g
Fabrikantens nummer:
materiale1:
Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
samletlængde_l_i_mm:
45.0mm
Variantprodukt:
profil1:
Torx-E-Plus (EPL)
dybde_t_i_mm:
16.0mm
Diameter D1 (mm):
21.0mm
Diameter (d, d2) (mm):
26.0mm
firkantsdriv_i_tommer:
1/2
nøglestørrelse_i_et_torx:
EPL 18
Komplette kataloger
Matchende katalog
Kommercielt kundetilbud **
Produktforslag
-11% KS Tools KS Tools ERGOTORQUEplus skruetrækker, PH1, 180mm 159.1020
ERGOTORQUEplus skruetrækker, PH1, 180mm
ekskl. forsendelsesomkostninger
-21% KS Tools KS Tools VDE kraft-skævbider, 185mm 117.5411
VDE kraft-skævbider, 185mm
-13% KS Tools KS Tools 1/2 bittop til RIBE®-skruer, kort, M6 911.9402
1/2 bittop til RIBE®-skruer, kort, M6
KS Tools KS Tools Fleksibel ståltommestok, 200mm 300.0102
Fleksibel ståltommestok, 200mm
2 Variants
-14% KS Tools KS Tools 1/4 ERGOTORQUEmaks T-greb-skralde, 45 tænder 151.1109
1/4 ERGOTORQUEmaks T-greb-skralde, 45 tænder
-23% KS Tools KS Tools Kantopretningsværktøj 140.2149
Kantopretningsværktøj
-32% KS Tools KS Tools Afskærings- og affasningsværktøj 110 mm 222.5000
Afskærings- og affasningsværktøj 110 mm
-56% KS Tools KS Tools Trykluftspindel til bremsestempel-adapter til trange pladsforhold, 260mm 150.2237
Trykluftspindel til bremsestempel-adapter til trange pladsforhold, 260mm
-42% KS Tools KS Tools Pressebøjle 440.0190
Pressebøjle
-9% KS Tools KS Tools 1” O-ring til kraft-top 22-70 mm 515.1809
1” O-ring til kraft-top 22-70 mm
2 Variants
-13% KS Tools KS Tools 1/4” bitstop femstjerne med endeboring, TS10 911.1471
1/4” bitstop femstjerne med endeboring, TS10
8 Variants
-43% KS Tools KS Tools Søgespejl med beskyttelsesisolering, 21mm, 175mm 117.1630
Søgespejl med beskyttelsesisolering, 21mm, 175mm
-54% KS Tools KS Tools Bremseågstopnøgle til Volvo, 27 mm 460.3990
Bremseågstopnøgle til Volvo, 27 mm
-21% KS Tools KS Tools Trykstykke (træk) ø36 x 29,0, M16x2,0 700.1856