KLW PROFI-arbejdsbord i ottekantet form (ERGO-version) WP670E-1350M45-E8012 Thumbnail
KLW PROFI-arbejdsbord i ottekantet form (ERGO-version) WP670E-1350M45-E8012
zoom_in
zoom_out
fullscreen
KLW Karl Lutz brandlogo
-10%
Artikelnummer: T-518992
På lager,
klar til forsendelse inden for 48 timer
Stk.
Stil et spørgsmål
doneAntal specialplatforme: 8
doneAntal fløjdøre: 8
doneAntal kabinetter: 8
doneAnzahl Schubladen: 16
doneMade in Germany
Indhold:
1 Stk.
Forsendelse:
Levering:
Mellem 16. maj og 20. maj hvis betalingen er modtaget i dag,
Hvis du bestiller inden for de næste 10 timer og 13 Minutter med Versandservice
Udbyder:
Salg og levering før ToolTeam Köln
Betalingsmetoder:
Returforsendelser:
Sikkerhed:
Produktdata
Fabrikant:
KLW Karl Lutz Holz und Metallwarenfabrik
Tilstand:
Ny
Artikelnummer:
T-518992
SKU producent:
WP670E-1350M45-E8012
GTIN -kode (EAN):
Vægt:
0,00 Kg
Produktbeskrivelse
PROFI arbejdsbord i ottekantet form (ERGO-version) med bøgemultiplexplade i 8-hjørneform 3259 x 3259 x 45 mm L x B x S maksimal diameter: 3528 mm / arbejdsstationens længde: 1350 mm / arbejdshøjde: 905 mm med 8 skuffeskabe BEA, 800 x 572 x 605 mm H x B x D, med centrallås Skabe monteret til venstre, med mellempaneler - hver med følgende udstyr: 150EA/dør 550 mm