HAZET Udløserhåndtag 9012-1SPC-025 Thumbnail
HAZET Udløserhåndtag 9012-1SPC-025
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET brandlogo
-27%
Artikelnummer: T-34559
På lager,
klar til forsendelse inden for 24 timer
Stk.
Stil et spørgsmål
doneSerie: 9012-E-Teil
Hazet udløserhåndtag, Hazet værktøj nr.: 9012-1SPC-025 EAN: 4000896182770
Indhold:
1 Stk.
Forsendelse:
Levering:
Mellem 15. maj og 16. maj hvis betalingen er modtaget i dag,
Hvis du bestiller inden for de næste 15 timer og 0 Minutter med UPS
Udbyder:
Salg gennem ToolTeam® og levering før HAZET-Werk
Betalingsmetoder:
Returforsendelser:
Sikkerhed:
Produktdata
Fabrikant:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Tilstand:
Ny
Artikelnummer:
T-34559
SKU producent:
9012-1SPC-025
GTIN -kode (EAN):
Vægt:
0,01 Kg
Produktbeskrivelse
  • Udløserhåndtag
  • Nettovægt (kg): 0,01 kg
  • Udløserhåndtag - Til 9012-1SPC.
Yderligere information
Serie:
9012-E-Teil
Komplette kataloger
Matchende katalog
Kommercielt kundetilbud **
Produktforslag
-27% HAZET HAZET Dyvelstift med stopskrue 9034P-1-021/2
Dyvelstift med stopskrue
9034P-1-021/2
ekskl. forsendelsesomkostninger
-28% HAZET HAZET Skruetrækkerfatning - firkantet 12,5 mm (1/2 tomme) - TiN-belagt - 100 mm længde - indvendig sekskantprofil - 8 mm 986L-8
Skruetrækkerfatning - firkantet 12,5 mm (1/2 tomme) - TiN-belagt - 100 mm længde - indvendig sekskantprofil - 8 mm
986L-8
-29% HAZET HAZET Flad skraber - flad profil - 0,5 x 25 mm 825-25
Flad skraber - flad profil - 0,5 x 25 mm