HAZET Trækkrog med quick release 1787F-0913 Thumbnail
HAZET Trækkrog med quick release 1787F-0913
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET brandlogo
-28%
Artikelnummer: T-28689
Varen vil blive leveret senere,
klar til afsendelse om ca. 15 dage
Stk.
Stil et spørgsmål
doneSpændingsdybde: 100mm
doneSerie: 1787F
doneFabrikant Type Betegnelse: 1787F
doneSpanndybde (mm): 100
doneMade in Germany
Hazet udtrækskrog med quick release, Hazet værktøj nr.: 1787F-0913 EAN: 4000896136117
Indhold:
1 Stk.
Forsendelse:
Levering:
Mellem 29. maj og 30. maj hvis betalingen er modtaget i dag,
Hvis du bestiller inden for de næste 11 timer og 23 Minutter med UPS
Udbyder:
Salg gennem ToolTeam® og levering før HAZET-Werk
Betalingsmetoder:
Returforsendelser:
Sikkerhed:
Produktdata
Fabrikant:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Tilstand:
Ny
Artikelnummer:
T-28689
SKU producent:
1787F-0913
GTIN -kode (EAN):
Vægt:
0,30 Kg
Produktbeskrivelse
  • Pr. styk
  • Til aftrækkere 1786 F og 1787 F
  • Fremstillet i Tyskland
  • Til 1786 F-9 13
  • < li>1787 F-9 13
  • Nettovægt (kg): 0,3 kg
  • Til 1786F-13.
  • 1787F-9 - 13.
  • Pr stk.
  • Lavet i Tyskland.
  • Egenvægt (kg): 0,3 kg.
Yderligere information
Spændingsdybde:
100mm
Serie:
1787F
Fabrikant Type Betegnelse:
1787F