HAZET O ring 9012UL-024/15 Thumbnail
HAZET O ring 9012UL-024/15
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET brandlogo
HAZET O ring 9012UL-024/15
Artikelnummer: T-34693
Udgået vare
Stil et spørgsmål
doneSerie: 9012UL-E-Teil
doneSætning: 15-teilig
Hazet O-ring (sæt med 15), Hazet værktøj nr.: 9012UL-024/15 EAN: 4000896184941
Produktdata
Fabrikant:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Tilstand:
Ny
Artikelnummer:
T-34693
SKU producent:
9012UL-024/15
GTIN -kode (EAN):
Vægt:
0,01 Kg
Produktbeskrivelse
  • O-ring (sæt med 15 stykker)
  • Nettovægt (kg): 0,01 kg
Yderligere information
Serie:
9012UL-E-Teil
Sætning:
15-teilig
Komplette kataloger
Matchende katalog
Kommercielt kundetilbud **
Produktforslag
-28% HAZET HAZET Indføringsnøgle - indstiksfirkant 14 x 18 mm - udvendig sekskantprofil - 24 mm 6450D-24
Indføringsnøgle - indstiksfirkant 14 x 18 mm - udvendig sekskantprofil - 24 mm
6450D-24
ekskl. forsendelsesomkostninger
-28% HAZET HAZET Topnøgleindsats (sekskant) - firkantet 10 mm (3/8 tomme) - ekstern sekskantet trækprofil - 10 mm 880G-10
Topnøgleindsats (sekskant) - firkantet 10 mm (3/8 tomme) - ekstern sekskantet trækprofil - 10 mm
880G-10
-28% HAZET HAZET Blødt skum indlæg 163-404L
Blødt skum indlæg
163-404L
-28% HAZET HAZET Topnøgleindsats (dobbelt sekskant) - kvadratisk 12,5 mm (1/2 tomme) - ekstern dobbelt sekskantet trækprofil - 17 mm 900TZ-17
Topnøgleindsats (dobbelt sekskant) - kvadratisk 12,5 mm (1/2 tomme) - ekstern dobbelt sekskantet trækprofil - 17 mm
900TZ-17
-29% HAZET HAZET Flad skraber - flad profil - 0,5 x 25 mm 825-25
Flad skraber - flad profil - 0,5 x 25 mm
825-25
-28% HAZET HAZET 2K blød skum indsats 163-467L
2K blød skum indsats
163-467L
-29% HAZET HAZET Slag, maskinskruetrækker fatning (hex.) - firkantet hul 25 mm (1 tomme) - ekstern sekskantprofil - 24 mm 1100SLG-24
Slag, maskinskruetrækker fatning (hex.) - firkantet hul 25 mm (1 tomme) - ekstern sekskantprofil - 24 mm
1100SLG-24
-28% HAZET HAZET Skruetrækkerfatning - firkantet 12,5 mm (1/2 tomme) - TiN-belagt - 100 mm længde - indvendig sekskantprofil - 8 mm 986L-8
Skruetrækkerfatning - firkantet 12,5 mm (1/2 tomme) - TiN-belagt - 100 mm længde - indvendig sekskantprofil - 8 mm