FACOM Multi-Ladegeraet CL3.CH115 Thumbnail
FACOM Multi-Ladegeraet CL3.CH115
zoom_in
zoom_out
fullscreen
FACOM brandlogo
Artikelnummer: T-487617
Udgået vare
Stil et spørgsmål
Produktdata
Fabrikant:
FACOM
Tilstand:
Ny
Artikelnummer:
T-487617
SKU producent:
CL3.CH115
GTIN -kode (EAN):
Vægt:
0,60 Kg
Produktbeskrivelse
Artikel Multi-Ladegeraet fra FACOM med artikelnummer CL3.CH115
Komplette kataloger
Matchende katalog
Kommercielt kundetilbud **
Produktforslag
-13% FACOM FACOM 18V BL 1/2Z High Torque Wrench Naked CL3.CH18SD
18V BL 1/2Z High Torque Wrench Naked
CL3.CH18SD
ekskl. forsendelsesomkostninger
-15% FACOM FACOM Holzheft mit Stahlring Tiefe 17mm, 115mm MAN.2
Holzheft mit Stahlring Tiefe 17mm, 115mm
MAN.2
5 Variants
-11% FACOM FACOM Umschaltknarre 1/2” mit 360° Drehgriff S.360
Umschaltknarre 1/2” mit 360° Drehgriff
S.360
-15% FACOM FACOM IMPACT-Verlaengerung 3/8” 150 mm NJ.211A
IMPACT-Verlaengerung 3/8” 150 mm