Vormann Rohová konzola 100X15 hnědá 000187100B Vormann Rohová konzola 100X15 hnědá 000187100B
Nabídka komerčních zákazníků **
Vormann Rohová konzola 100X15 hnědá 000187100B
SKU: T-623159
Skladem,
připraveno k odeslání za 3 - 4 pracovních dnů
Krabice
Zeptejte se
Obsah:
1 Krabice á 20 Kus
Doprava:
The shipping costs for Česká republika could not be calculated automatically.
Poskytovatel:
Prodej a dodání do ToolTeam®
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
August Vormann GmbH & Co. KG
Stav:
Nový
SKU:
T-623159
SKU výrobce:
000187100B
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,03 Kg
Popis výrobku
Rohová konzola, hnědá ocel, 100 x 15, zapuštěné otvory
  • Rozměry: A:100mm, B:15mm
  • Tloušťka materiálu: 1,5mm
  • Počet otvorů: 5
  • Průměr šroubu: 3,0mm