Vigor Zásuvka rázového utahováku, dlouhá V5550L-14 Náhled
Vigor Zásuvka rázového utahováku, dlouhá V5550L-14
zoom_in
zoom_out
fullscreen
Vigor logo značky
-33%
SKU: T-265960
Skladem,
připraveno k odeslání do 24h
Kus
Zeptejte se
donePovrch: phosphatiert
donePohon: Vierkant hohl 12,5 mm (1/2 Zoll)
doneRuční / strojní ovládání: Für Maschinenbetätigung
doneŠířka klíče: 14
VIGOR GmbH, dlouhý rázový nástrčný klíč 1/2” SW 14, V5550L-14
Obsah:
1 Kus
Doprava:
Dodání:
Mezi 13. kvě a 14. kvě with today receipt of payment
Pokud objednáte do 17 hodiny a 1 Minut s UPS
Poskytovatel:
Prodeje na ToolTeam® a dodání na VIGOR Equipment
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
VIGOR GmbH
Stav:
Nový
SKU:
T-265960
SKU výrobce:
V5550L-14
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,18 Kg
Popis výrobku
  • Provoz stroje
  • Povrch: fosfátovaný
  • Pohon: čtvercový dutý 12,5 mm (1/2 palce)
  • Pohon: vnější šestihranný profil
  • Velikost klíče: 14
  • Povrch: fosfátovaný
  • Antrieb: 1/2 Zoll (12,5 mm) Vierkant .
  • Abtrieb: Außen Sechskant Profil.
  • Schlüsselweite: 14 mm.
  • Oberfläche: phosphatiert.
  • Für Maschinenbetätigung.
Dodatečné informace
Povrch:
phosphatiert
Pohon:
Vierkant hohl 12,5 mm (1/2 Zoll)
Ruční / strojní ovládání:
Für Maschinenbetätigung
Šířka klíče:
14
Kompletní katalóg
Odpovídající katalog
Nabídka komerčních zákazníků **
Návrhy produktů
-17% Vigor Vigor 3/4? NAPÁJECÍ KLÍČ M16 V7212-M16
3/4? NAPÁJECÍ KLÍČ M16 V7212-M16
V7212-M16
Bez dopravy
7 Variants
-10% Vigor Vigor Plastový kryt včetně šroubů V3615
Plastový kryt včetně šroubů
V3615
Bez dopravy
-23% Vigor Vigor UNIVERZÁLNÍ SKLÁDACÍ NŮŽ V7099
UNIVERZÁLNÍ SKLÁDACÍ NŮŽ V7099
V7099
2 Variants
-33% Vigor Vigor Vnitřní drážkovaný šroubovací bit (XZN), V2126 - Čtvercová dutina 12,5 mm (1/2 palce) - Vnitřní drážkovaný profil XZN - M 9 - Celková délka: 140 mm
Vnitřní drážkovaný šroubovací bit (XZN), V2126 - Čtvercová dutina 12,5 mm (1/2 palce) - Vnitřní drážkovaný profil XZN - M 9 - Celková délka: 140 mm
-29% Vigor Vigor Dvojitý otevřený klíč s měkkou pěnovou vložkou V6721
Dvojitý otevřený klíč s měkkou pěnovou vložkou
-16% Vigor Vigor ROZŠIŘUJÍCÍ SET LED SVĚTELNÝ PÁS V7283
ROZŠIŘUJÍCÍ SET LED SVĚTELNÝ PÁS V7283
60 Variants
-29% Vigor Vigor Jemnozubá otočná ráčna, dlouhá verze - 200 mm V4944
Jemnozubá otočná ráčna, dlouhá verze - 200 mm
-32% Vigor Vigor Náhradní válec pro montážní váleček V6973-1
Náhradní válec pro montážní váleček
-16% Vigor Vigor PRÁZDNÁ VLOŽKA NÁBOJ KOLA/TAH LOŽISKA KOLA V7267-L
PRÁZDNÁ VLOŽKA NÁBOJ KOLA/TAH LOŽISKA KOLA V7267-L
V7267-L
9 Variants
-8% Vigor Vigor BLOW OUT PISTEL, KRÁTKÁ V7135
BLOW OUT PISTEL, KRÁTKÁ V7135
2 Variants
-12% Vigor Vigor Bajonetový adaptér 5, malý V1963-7
Bajonetový adaptér 5, malý
-34% Vigor Vigor Vložka nástrčného klíče, dlouhá - vnější šestihranný profil - 14 V2585N
Vložka nástrčného klíče, dlouhá - vnější šestihranný profil - 14
V2585N
-38% Vigor Vigor Vložka pro nástrčný klíč - čtvercová dutina 6,3 mm (1/4 palce) - vnější šestihranný profil - 12 V2424N
Vložka pro nástrčný klíč - čtvercová dutina 6,3 mm (1/4 palce) - vnější šestihranný profil - 12
V2424N
-36% Vigor Vigor Prodloužení - 125 mm V2616N
Prodloužení - 125 mm
-34% Vigor Vigor Vložka nástrčného klíče - vnější šestihranný profil - 15 V2561N