SW-Stahl VDE Socket M10 05924L-M10
SKU: T-601160
Skladem,připraveno k odeslání do 48h
Kus
doneLength: 130mm
doneWidth: 22mm
doneWidth: 22mm
doneHeight: 22mm
Obsah:
1 Kus
Doprava:
Dodání:
Poskytovatel:
Prodej a dodání do ToolTeam Köln
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
SW-Stahl
Stav:
Nový
SKU:
T-601160
SKU výrobce:
05924L-M10
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,10 Kg
Popis výrobku
VDE Socket M10 from SW-Stahl GmbH with item number 05924L-M10.
Související výsledky
Kompletní katalóg
Odpovídající katalog
Nabídka komerčních zákazníků **
Návrhy produktů
-27%
VDE Socket M12
05924L-M12
Bez dopravy
Bez dopravy
-27%
VDE Socket M8
05924L-M8
-37%
Engine adjustment tool set, Mercedes-Benz
26044L
-33%
Adapter set
10566L-3
-54%
Rubber hammer, fibreglass handle, 1,200 g
50712L
-37%
University Pressure piece 72 x 80 length 120 mm
-27%
Tap bit, M3
-32%
Sauer pressure piece Ø 61.4/16
-33%
Feed rod
302103L-16
-33%
Screwdriver bits, 1/2”, hexagon, 5-22 mm, 12-piece
-27%
Copper O-ring, 15.0 x 7.5 x 2.5mm
S8037-8
-39%
Press frame
302102L-2
-33%
Adjusting bolts set, VW/MAN, 4-piece
-27%
Spanner socket, 3/4”, 36 mm
07660L-36
-27%
Quick-action one-handed coupling
No Review yet
Description: No Review yet
Written by: No Review
Rating: 5 out of 5
5 stars, based on 1
reviews
Socket wrench
accessories
10 mm (3/8”)