Ruko Příklepová vrtačka SDS-plus 211105TX Náhled
Ruko Příklepová vrtačka SDS-plus 211105TX
zoom_in
zoom_out
fullscreen
Ruko logo značky
SKU: T-14875
Ukončená položka
Zeptejte se
Product variants
SKU: Název: SKU výrobce:
doneCelková délka: 110mm
doneŘezání: bohrhammerfeste Spezial-Hartmetallplatte in Sonderlegierung
doneDélka práce: 50mm
donePájení: hochfeste Speziallötung
Příklepová vrtačka SDS-plus
Údaje o výrobku
Výrobce:
Ruko GmbH
Stav:
Nový
SKU:
T-14875
SKU výrobce:
211105TX
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,00 Kg
Popis výrobku
Ø 10,0 mm. Celková délka 110mm. Na žulu, beton, kabřinec, kámen, zdivo, dlaždice a mramor. - Maximální stabilita díky vyztužení jádra, což má za následek maximální přenos energie z příklepové vrtačky do vrtáku. Vysoká odolnost proti opotřebení díky speciální úpravě kalení tryskáním. Spirála pro optimální transport vrtného prachu. Zvláště vhodné pro upevňovací techniku. Oblasti použití: na žulu, beton, kabřinec, kámen, zdivo, dlaždice a mramor. Použití: do všech příklepových vrtaček s držákem SDS-plus a držákem se 2 drážkami, jako je Hilti TE 10-22.
Dodatečné informace
Celková délka:
110mm
Řezání:
bohrhammerfeste Spezial-Hartmetallplatte in Sonderlegierung
Délka práce:
50mm
Pájení:
hochfeste Speziallötung
Kompletní katalóg
Odpovídající katalog
Nabídka komerčních zákazníků **
Návrhy produktů
-60% Ruko Ruko Záhlubník s křížovým otvorem HSS 20-25 102305
Záhlubník s křížovým otvorem HSS 20-25
102305
Bez dopravy
5 Variants
-67% Ruko Ruko Spirálový vrták DIN 338 3,2 mm v QP 201032B
Spirálový vrták DIN 338 3,2 mm v QP
201032B
Bez dopravy
61 Variants
-63% Ruko Ruko Ruční odhrotovač Ruko 20,5 mm 102146
Ruční odhrotovač Ruko 20,5 mm
102146
5 Variants
-66% Ruko Ruko Kombinovaný závitník TIN M 6 x 1,0 dlouhý 270017T
Kombinovaný závitník TIN M 6 x 1,0 dlouhý
270017T
6 Variants
Sada vrtáků na loupání plechu 3-14/5-20/16-30,5mm HSS-TiN 4dílný ABS-Ku.-Kass.RUKO
101020TRO
-60% Ruko Ruko Pilový list 8033 50mm/1,2Z (5 kusů) 3218033
Pilový list 8033 50mm/1,2Z (5 kusů)
2 Variants
-64% Ruko Ruko Sada záhlubníků HSS TIN 90° v růžové kazetě 102319TRO
Sada záhlubníků HSS TIN 90° v růžové kazetě
102319TRO
-57% Ruko Ruko Stupňovitý vrták vrták 6-32mm HSS spirálová drážka Z.2 stupně 9 RUKO 101096
Stupňovitý vrták vrták 6-32mm HSS spirálová drážka Z.2 stupně 9 RUKO
-66% Ruko Ruko Rychloupínací adaptér EasyLock RS 10 108314