Ruko Příklepová vrtačka SDS-plus 211105TX
SKU: T-14875
Ukončená položka
Product variants
| SKU: | Název: | SKU výrobce: | ||
|---|---|---|---|---|
T-14826 | Příklepová vrtačka SDS-plus | 211050TX | |
T-14829 | Příklepová vrtačka SDS-plus | 211051TX | |
doneCelková délka: 110mm
doneŘezání: bohrhammerfeste Spezial-Hartmetallplatte in Sonderlegierung
doneDélka práce: 50mm
donePájení: hochfeste Speziallötung
Příklepová vrtačka SDS-plus
Údaje o výrobku
Výrobce:
Ruko GmbH
Stav:
Nový
SKU:
T-14875
SKU výrobce:
211105TX
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,00 Kg
Popis výrobku
Ø 10,0 mm. Celková délka 110mm. Na žulu, beton, kabřinec, kámen, zdivo, dlaždice a mramor. - Maximální stabilita díky vyztužení jádra, což má za následek maximální přenos energie z příklepové vrtačky do vrtáku. Vysoká odolnost proti opotřebení díky speciální úpravě kalení tryskáním. Spirála pro optimální transport vrtného prachu. Zvláště vhodné pro upevňovací techniku. Oblasti použití: na žulu, beton, kabřinec, kámen, zdivo, dlaždice a mramor. Použití: do všech příklepových vrtaček s držákem SDS-plus a držákem se 2 drážkami, jako je Hilti TE 10-22.
Dodatečné informace
Celková délka:
110mm
Řezání:
bohrhammerfeste Spezial-Hartmetallplatte in Sonderlegierung
Délka práce:
50mm
Pájení:
hochfeste Speziallötung
Související výsledky
211105 TX
211105-TX
RUKO
211 105 TX
SDS-plus
příklepová vrtačka
vrtačka
přesné nářadí RUKO
211105TX
přesné nářadí
spirálová vrtačka
speciální
plech
vrtačka na loupání a odhrotování
stupňovitá vrtačka záhlubník
nástroje na řezání závitů
nástroje na opravu závitů
jádrové vrtáky
otřepy
děrovky
pily
program na odstraňování otřepů
děrovačky
chladicí kapaliny a maziva
vrtáky do betonu
vrtáky do dřeva
Kompletní katalóg
Odpovídající katalog
Nabídka komerčních zákazníků **
Návrhy produktů
-60%
Záhlubník s křížovým otvorem HSS 20-25
102305
Bez dopravy
Bez dopravy
-67%
Spirálový vrták DIN 338 3,2 mm v QP
201032B
-63%
Ruční odhrotovač Ruko 20,5 mm
102146
-66%
Kombinovaný závitník TIN M 6 x 1,0 dlouhý
270017T
-60%
Sada vrtáků na loupání plechu 3-14/5-20/16-30,5mm HSS-TiN 4dílný ABS-Ku.-Kass.RUKO
101020TRO
-60%
Pilový list 8033 50mm/1,2Z (5 kusů)
-64%
Sada záhlubníků HSS TIN 90° v růžové kazetě
102319TRO
-57%
Stupňovitý vrták vrták 6-32mm HSS spirálová drážka Z.2 stupně 9 RUKO
-66%
Rychloupínací adaptér EasyLock RS 10
-60%