RAU Lochplatte E E-LP1200-450.12
SKU: T-1514982
Skladem,připraveno k odeslání za 3 - 4 pracovních dnů
Kus
Product variants
| SKU: | Název: | SKU výrobce: | ||
|---|---|---|---|---|
doneHloubka: 40 mm
doneRozměry: B1200(1084) x T40 x H450 mm
donePočet článkových desek: ZB
doneHrubá hmotnost: 7 kg
doneHrubá hmotnost: 7 kg
doneMade in Germany
Obsah:
1 Kus
Doprava:
DOPRAVA ZDARMA s Paketdienst do Německo
Dodání:
Poskytovatel:
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
Rau GmbH Arbeitsplatzeinrichtungen
Stav:
Nový
SKU:
T-1514982
SKU výrobce:
E-LP1200-450.12
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
7,00 Kg
Popis výrobku
Lochplatte E, B1200(1084)xT40xH450mm, RAL7035
- Lochplatte E
- B1200(1084) x T40 x H450 mm
- Systembreite 1200 mm
- Mit 4-Kant Systemlochung (Lochung 10x10 mm, Abstand Lochmitte-Lochmitte 38 mm).
- Aufnahme von: Lochplatten-Zubehör, Montageadapter für Flachbildschirm.
- Pulverbeschichtung
- Belastbarkeit max. 30 kg
- Qualitätsgarantie 5 Jahre
- Made in Germany
Dodatečné informace
Hloubka:
40 mm
Rozměry:
B1200(1084) x T40 x H450 mm
Počet článkových desek:
ZB
Šířka (mm):
1200mm
Hrubá hmotnost:
7 kg
Barva:
RAL7035
Barva rámu & Barva výbavy:
RAL7035
tloušťka plochy:
30 kg
Výška (mm):
450mm
Sortiment L:
X
Sortiment M:
X
Sortiment S:
Hloubka (mm):
40mm
Rozměry balení:
B1210 x T455 x H50 mm
Region původu:
Baden-Württemberg
Kompletní katalóg
Odpovídající katalog
Nabídka komerčních zákazníků **
Návrhy produktů
-6%