KLW Pracovní stůl PROFI ve tvaru šestiúhelníku (ERGO) WP620N-1350M45-E8012 Náhled
KLW Pracovní stůl PROFI ve tvaru šestiúhelníku (ERGO) WP620N-1350M45-E8012
zoom_in
zoom_out
fullscreen
KLW Karl Lutz logo značky
-10%
SKU: T-518927
Skladem,
připraveno k odeslání za 5 - 6 pracovních dnů
Kus
Zeptejte se
Product variants
SKU: Název: SKU výrobce:
donePočet technických pater: 6
donePočet křídlových dveří: 6
donePočet skříní: 6
doneAnzahl Schubladen: 6
doneMade in Germany
Obsah:
1 Kus
Doprava:
The shipping costs for Česká republika could not be calculated automatically.
Poskytovatel:
Prodej a dodání do ToolTeam®
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
KLW Karl Lutz Holz und Metallwarenfabrik
Stav:
Nový
SKU:
T-518927
SKU výrobce:
WP620N-1350M45-E8012
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
378,69 Kg
Popis výrobku
Pracovní stůl PROFI ve tvaru šestiúhelníku s bukovou multiplexní deskou v 6úhelníkovém tvaru 2338 x 2700 x 45 mm D x Š x V Maximální ø: 2700 mm Délka pracoviště: 1350 mm Pracovní výška: 845 mm se 6 zásuvkovými skříňkami BEA, 800 x 572 x 605 mm V x Š x H, s centrálním zamykáním Skříňky montované vlevo, s mezistěnami - každá s následujícím vybavením: 150EA/dveře 550 mm