KLW Pracovní stůl PROFI ve tvaru osmiúhelníku WP670N-1350M45-E8012 Náhled
KLW Pracovní stůl PROFI ve tvaru osmiúhelníku WP670N-1350M45-E8012
zoom_in
zoom_out
fullscreen
KLW Karl Lutz logo značky
-10%
SKU: T-518991
Skladem,
připraveno k odeslání do 48h
Kus
Zeptejte se
donePočet technických pater: 8
donePočet křídlových dveří: 8
donePočet skříní: 8
doneAnzahl Schubladen: 8
doneMade in Germany
Obsah:
1 Kus
Doprava:
Dodání:
Mezi 17. kvě a 21. kvě with today receipt of payment
Pokud objednáte do 6 hodiny a 20 Minut s Versandservice
Poskytovatel:
Prodej a dodání do ToolTeam Köln
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
KLW Karl Lutz Holz und Metallwarenfabrik
Stav:
Nový
SKU:
T-518991
SKU výrobce:
WP670N-1350M45-E8012
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,00 Kg
Popis výrobku
Pracovní stůl PROFI ve tvaru osmiúhelníku s bukovou multiplexní deskou v osmiúhelníkovém tvaru 3259 x 3259 x 45 mm D x Š x S max. ø: 3528 mm / délka pracoviště: 1350 mm / pracovní výška: 845 mm s 8 zásuvkovými skříňkami BEA, 800 x 572 x 605 mm V x Š x H, s centrálním zamykáním Skříňky montované vlevo, s mezistěnami - každá s následujícím vybavením: 150EA/dveře 550 mm