KLW Dělící stěna pro dělení zásuvek 15/TW64-165
SKU: T-521950
Skladem,připraveno k odeslání za 3 - 4 pracovních dnů
Kus
doneMade in Germany
Obsah:
1 Kus
Doprava:
Dodání:
Poskytovatel:
Prodej a dodání do ToolTeam Köln
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
KLW Karl Lutz Holz und Metallwarenfabrik
Stav:
Nový
SKU:
T-521950
SKU výrobce:
15/TW64-165
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
2,27 Kg
Popis výrobku
Dělicí příčka pro zásuvkovou přepážku Délka: 1084 mm ( 64 kusů) Výška: 165 mm pro výšky čela: 200 až 400 mm