HAZET Spouštěcí páka 9013TT-017/2 Náhled
HAZET Spouštěcí páka 9013TT-017/2
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET logo značky
-28%
SKU: T-402009
Skladem,
připraveno k odeslání
Kus
Zeptejte se
Product variants
SKU: Název: SKU výrobce:
Obsah:
1 Kus
Doprava:
Dodání:
Mezi 12. kvě a 13. kvě with today receipt of payment
Pokud objednáte do 7 hodiny a 40 Minut s UPS
Poskytovatel:
Prodeje na ToolTeam® a dodání na HAZET-Werk
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Stav:
Nový
SKU:
T-402009
SKU výrobce:
9013TT-017/2
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,01 Kg
Popis výrobku
Produkt Spouštěcí páka od HAZET s číslem produktu 9013TT-017/2
Kompletní katalóg
Odpovídající katalog
Nabídka komerčních zákazníků **
Návrhy produktů
-28% HAZET HAZET Vložka pro nástrčný klíč (šestihranná) - čtvercová dutina 10 mm (3/8 palce) - vnější šestihranný tažný profil - 6 mm 880-6
Vložka pro nástrčný klíč (šestihranná) - čtvercová dutina 10 mm (3/8 palce) - vnější šestihranný tažný profil - 6 mm
Bez dopravy
-27% HAZET HAZET Hmoždinka s dorazovým šroubem 9034P-1-021/2
Hmoždinka s dorazovým šroubem
9034P-1-021/2
Bez dopravy
-28% HAZET HAZET Nárazový, nástrčný šroubovák vložka (šestihran) - čtverec 12,5 mm (1/2 palce) - vnější šestihranný tažný profil - 27 mm 900SLG-27
Nárazový, nástrčný šroubovák vložka (šestihran) - čtverec 12,5 mm (1/2 palce) - vnější šestihranný tažný profil - 27 mm
900SLG-27
Sada šroubováků HEXAnamic® - Profil TORX® odolný proti neoprávněné manipulaci - Počet nástrojů: 7
802TH/7
-28% HAZET HAZET Nárazový, nástrčný šroubovák vložka pro nástrčný klíč (hex.) - čtvercová dutina 25 mm (1 palec) - vnější šestihranný profil - 27 mm 1100S-27
Nárazový, nástrčný šroubovák vložka pro nástrčný klíč (hex.) - čtvercová dutina 25 mm (1 palec) - vnější šestihranný profil - 27 mm
1100S-27
-21% HAZET HAZET Werkzeugmodul 163-224/57N 57-tlg.2/3 (344x342 mm)
Werkzeugmodul 163-224/57N 57-tlg.2/3 (344x342 mm)
163-224/57N
-29% HAZET HAZET Písty 9034-1-02/3
Písty
9034-1-02/3
-28% HAZET HAZET Vložka nástrčného klíče (šestihranná) - čtvercová dutina 6,3 mm (1/4 palce) - vnější šestihranný trakční profil - 9/16 mm 850A-9/16
Vložka nástrčného klíče (šestihranná) - čtvercová dutina 6,3 mm (1/4 palce) - vnější šestihranný trakční profil - 9/16 mm
850A-9/16
-29% HAZET HAZET Klíč na vstřikovací potrubí - čtvercový 12,5 mm (1/2 palce) - vnější dvojitý šestihranný profil - 17 mm 4550-1
Klíč na vstřikovací potrubí - čtvercový 12,5 mm (1/2 palce) - vnější dvojitý šestihranný profil - 17 mm
-29% HAZET HAZET Plochá škrabka - plochý profil - 0,5 x 25 mm 825-25
Plochá škrabka - plochý profil - 0,5 x 25 mm
-28% HAZET HAZET Rukojeť 9030P-1-04/2
Rukojeť
9030P-1-04/2
-28% HAZET HAZET Bit - šestihran plný 8 (5/16 palce) - drážkový profil - 2 x 12 mm 2210-14
Bit - šestihran plný 8 (5/16 palce) - drážkový profil - 2 x 12 mm
Sada úhlových šroubováků - profil s vnitřním šestihranem - počet nástrojů: 6
2100/6KH
-28% HAZET HAZET Víčko válce s měřidlem 9037N-2-024/2
Víčko válce s měřidlem
9037N-2-024/2
-28% HAZET HAZET Nástavec šroubováku - čtvercový 12,5 mm (1/2 palce) - povlak TiN - délka 100 mm - vnitřní šestihranný profil - 8 mm 986L-8
Nástavec šroubováku - čtvercový 12,5 mm (1/2 palce) - povlak TiN - délka 100 mm - vnitřní šestihranný profil - 8 mm