HAZET Vidlička 9021P-2-010/2 Náhled
HAZET Vidlička 9021P-2-010/2
zoom_in
zoom_out
fullscreen
HAZET logo značky
-28%
HAZET Vidlička 9021P-2-010/2
SKU: T-63530
Skladem,
připraveno k odeslání do 24h
Kus
Zeptejte se
doneSérie: 9021P-E-Teil
Vidlice Hazet, č. nářadí Hazet: 9021P-2-010/2 EAN: 4000896188345
Obsah:
1 Kus
Doprava:
Dodání:
Mezi 13. kvě a 14. kvě with today receipt of payment
Pokud objednáte do 11 hodiny a 18 Minut s UPS
Poskytovatel:
Prodeje na ToolTeam® a dodání na HAZET-Werk
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
HAZET-Werk Hermann Zerver GmbH & Co. KG
Stav:
Nový
SKU:
T-63530
SKU výrobce:
9021P-2-010/2
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,03 Kg
Popis výrobku
  • Vidlice
  • Čistá hmotnost (kg): 0,03 kg
  • Vidlice - Pro 9021P-2.
Dodatečné informace
Série:
9021P-E-Teil
Kompletní katalóg
Odpovídající katalog
Nabídka komerčních zákazníků **
Návrhy produktů
-28% HAZET HAZET Dvojitý očkový klíč (otevřený) - vnější dvojitý šestihranný profil - 19 x 22 mm 612-19X22
Dvojitý očkový klíč (otevřený) - vnější dvojitý šestihranný profil - 19 x 22 mm
612-19X22
Bez dopravy
-28% HAZET HAZET Vložka pro nástrčný klíč (šestihranná) - čtvercová dutina 10 mm (3/8 palce) - vnější šestihranný tažný profil - 6 mm 880-6
Vložka pro nástrčný klíč (šestihranná) - čtvercová dutina 10 mm (3/8 palce) - vnější šestihranný tažný profil - 6 mm