Brilliant  Univerzální nůžky BT100901 Náhled
Brilliant  Univerzální nůžky BT100901
zoom_in
zoom_out
fullscreen
Brilliant Tools logo značky
-83%
SKU: T-846337
Skladem,
připraveno k odeslání za 3 - 4 pracovních dnů
Kus
Zeptejte se
donešířka_obalu_mm: 100mm
donevýška_obalu_mm: 30mm
donedélka_balení_mm: 214mm
donehmotnost_0: 70 g
doneMade in Germany
Univerzální nůžky
Obsah:
1 Kus
Doprava:
Dodání:
Mezi 18. kvě a 20. kvě with today receipt of payment
Pokud objednáte do 17 hodiny a 26 Minut s Versandservice
Poskytovatel:
Prodej a dodání do ToolTeam Köln
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
Brilliant Tools by KS Tools
Stav:
Nový
SKU:
T-846337
SKU výrobce:
BT100901
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,07 Kg
Popis výrobku
  • Všestranné použití
  • S řezačkou kabelů
  • 2-složková rukojeť
Univerzální nůžky BRILLIANT TOOLS BT100901 jsou praktickým pomocníkem doma i v práci. Jejich 50 mm dlouhé ostří je vyrobeno z nerezové oceli (2CR13) a je vybaveno také řezačem kabelů. Dvoukomponentní rukojeť pohodlně padne do ruky a zajišťuje optimální přenos síly.
NAŠE KVALITA: BRILANTNÍ
NAŠE CENY: SMART
Kvalitní nářadí powered by KS TOOLS.
Dodatečné informace
šířka_obalu_mm:
100mm
výška_obalu_mm:
30mm
délka_balení_mm:
214mm