BAHCO Průchozí zásuvka, 22mm SBS19-TH22
SKU: T-283165
Skladem,připraveno k odeslání za 3 - 4 pracovních dnů
Kus
doneHloubka: 38
Bahco, průchozí zásuvka, 22mm, číslo položky: SBS19-TH22, EAN: 7314150190188
Obsah:
1 Kus
Doprava:
Dodání:
Poskytovatel:
Prodej a dodání do ToolTeam Köln
Platební metody:
Vratka:
Bezpečnost:
Údaje o výrobku
Výrobce:
BAHCO - SNA Germany GmbH
Stav:
Nový
SKU:
T-283165
SKU výrobce:
SBS19-TH22
GTIN kód (EAN):
Hmotnost:
0,06 Kg
Popis výrobku
Produkt Průchozí zásuvka, 22mm od BAHCO s číslem produktu SBS19-TH22
Dodatečné informace
Hloubka:
38
Související výsledky
Kompletní katalóg
Návrhy produktů
-12%
Šestihranný adaptér pro ráčnový očkový klíč, 19 mm, SW 15 mm